Ђорђе Р Написано Април 3, 2013 Пријави Подели Написано Април 3, 2013 Не видим спремност да се преузме одговорност за пад браће наше. Не видим рад на томе да се наше грешке не понављају. Дефинитивно има много наших грешака. Лако је рећи, они нису достигли духовне висине да би видели да је све што ми радимо у ствари добро, и да ми не грешимо. А јако много грешимо. Мислим да пре свега имамо међусобни проблем у комуникацији, и не трудимо се довољно да га превазиђемо. Наравно, у њиховим редовима има много пропагатора, преузелу су многе методе комунистичке партије. И роваре ли роваре. Ту се одлично сналазе. А изведите их на чистину, да видиш како ће да покажу своје право лице лажова и манипулатора. То причам о овим "наводно" брижним верницима, који обилазе наше манастире, и обраћају, смућују, обликују свест, и придобијају манастире, и монахе, и одводе их од Цркве, сигурног брода спасења, на странпутицу. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука