Jump to content

МОЛБА И ВАПАЈ ЗА РАЗМАТРАЊЕ СВЕТОМ АРХИЈЕРЕЈСКОМ САБОРУ СРПСКЕ ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ

Оцени ову тему


Guest Grom

Препоручена порука

  • Одговори 33
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

У сваком случају ,на сваку ставку из овог текста постоји тема на форуму и о њима је говорено тако да је све већ прожвакано навелико и нашироко.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ау Громе човече. Па што вређаш људе, свештенике?? Чему то води? Дејан је кратко рекао да му је јадно оно са петицијом преко нета..... изнео своје мишљење и тиме није напао тебе нити те вређао. Као ни о. Иван. А ти одмах вређаш. Није то одлика православних хришћана. Не дај да те искушења одведу да се окренеш против људи. Ако хоћеш, желиш и можеш, можемо сви да причамо. Али, нема места за вређања и понижавања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Наравно брате. Премазан сам са свим и свачим.   0104_cheesy

Само без псовки молим. Ти знаш колико Те ја волим, али брате не можемо једне друге називати јадницима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...