Hidegkuti Nándor Написано Децембар 7, 2009 Пријави Подели Написано Децембар 7, 2009 Да није громова, земља би ожестјела и да вихорова није, усмрдило би се море. Павле Соларић Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Маша Написано Децембар 7, 2009 Пријави Подели Написано Децембар 7, 2009 http://www.youtube.com/watch?v=u_6YUo823ck&feature=PlayList&p=68286AD561151026&index=0&playnext=1 osamucen Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука