Срђан Ранђеловић Написано Јануар 22, 2013 Пријави Подели Написано Јануар 22, 2013 Свеноћно да гледам у под, мислене очи ка горњем Јерусалиму упрети, тешко је ал'не марим... Са телом страсти, и ум упрљан подићи толико високо, тешко је ал'не марим... Собом, знам, не могу ништа, помоћ Одозго, ако не дође.. тешко је ал'не марим... Јутро ме стиже, са подочњацима, телесно будан, стиг'о горе нисам, тешко је ал'не марим... И свакога дана замке исте, у њих упадам данима чамећи, тешко је ал'не марим.. Јрм. Илија (Баћан) Скадарско стихословље http://manastirglogovac.blogspot.com/2013/01/blog-post_22.html Иван ♪♫, bgpj, JESSY and 3 осталих је реаговао/ла на ово 6 Земља живих Познај себе Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука