Jump to content

Перановић: Нисам намерно убио, цело друштво саучесник


Препоручена порука

  • Одговори 825
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Не не боли нас, него смо срећни што нико више неће да их пребија под циничном паролом - то је неопходно за вас.

A ni majka ubijenog nece vise biti prebijana.

A sta sa ostalim majkama? Hocemo li i zbog njih biti srecni?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Štićenik: Peranović me tukao

Izvor: Beta

Beograd -- Bivši štićenik Doma za lečenje bolesti zavisnosti u Jadranskoj Lešnici Đorđe Andrejić izjavio da ga je sveštenik Branislav Peranović tukao dok je bio u domu.

2254455645020e7d330849184294075_orig.JPG

Sveštenik Peranović

Peranović se, podsetimo, sumnjiči da je odgovoran za smrt jednog štićenika istog doma.

Andrejić je agenciji Beta rekao da je u taj dom smešten na prevaru, odnosno da su u pet ujutru jednoga dana došla dvojica muškaraca kod njega kući i predstavili se kao policajci.

Dodao je da su mu kazali da treba da prepozna neke ljude i naveo da ga to nije iznenadilo, jer se takve stvari dešavaju u svetu narkomanije.

Međutim, ispričao je Andrejić, shvatio je da ga vode van Beograda i uplašio se kada su prošli i kroz Loznicu i odjednom se našli na makadamu u nekoj šumi.

Potom su ga ostavili ispred zgrade u obliku ćiričnog slova P, gde su šetale grupice muškaraca.

Andrejić je ispričao da se tokom svog sedmodnevnog boravka jednom prilikom požalio Peranoviću da se ne oseća dobro, na šta je ovaj uzvratio batinama.

Andrejić, koji se nakon raspuštanja doma u Lešnici nalazi u centru "Raksršće" na Čeneju kod Novog Sada, rekao je da je imao modrice po telu, a na njegovom desnom oku vidljiv je puknuti kapilar i modrica, za koju je rekao da mu je naneo sveštenik Branislav Peranović.

Andrejić je rekao da je deset godina radio kao novinar u listu "Politika" i da želi da javnosti ispriča šta se dešavalo u neformalnom centru za odvikavanje od droge i kakvim se metodama služio sveštenik Peranović.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На Ченеју не постоји никакав центар који се зове "Раскршће" !!!

На Ченеју живе Ченејци , то су углавном лалоши и паори и има камп недалеко од села Ченеја "Земља Живих" на неких пар километара северно од Ченеја. У самом селу нема камп , а ни близу села нема камп "Раскршћа".

Новинари , полуобавештени, необавештени, непрофесионални, никакви једном речју новинари.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У ком смислу? Шта сад са њима? Зар није реч о штићеницима?

Jeste rec o sticenicim. Sta cemo sa njima? Neeka idu i neka traze gde da se lece? To je nas odgovor?

Ili cemo, kako rece nasa Crkva, da smo svi odgovorni, da uradimo nesto i za te ljude?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jeste rec o sticenicim. Sta cemo sa njima? Neeka idu i neka traze gde da se lece? To je nas odgovor?

Ili cemo, kako rece nasa Crkva, da smo svi odgovorni, da uradimo nesto i za te ljude?

Kakvi bre sticenici, ko je njih stitio i od cega kakvi su to nazivi?

Rec je o dokazanom nadrilekarstvu i tu sektu svakako raspustiti,

a pored Peranovica procesuirati i ostale zlostavljace kao sto je njegov najstariji sin i sve ostale!

Ubuduce Crkva ili njeni clanovi ne bi trebali da se bave onim delatnostima u koje se ne razumeju.

Jesus said to him, “Away from me, Satan! For it is written: ‘Worship the Lord your God, and serve him only.’'

Matthew 4:10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakvi bre sticenici, ko je njih stitio i od cega kakvi su to nazivi?

Rec je o dokazanom nadrilekarstvu i tu sektu svakako raspustiti,

a pored Peranovica procesuirati i ostale zlostavljace kao sto je njegov najstariji sin i sve ostale!

Ubuduce Crkva ili njeni clanovi ne bi trebali da se bave onim delatnostima u koje se ne razumeju.

A pomoc bolesnom nije delatnost Crkve?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa neko drugi bi morao posto Peranovic ide u zatvor.

A pitanje je sta ce biti sa ovih pedestek koji su vec bili na lecenju?

Nije bilo 50; vec samo 17 ljudi u trenutku zlocina. Ostalih 30 ljudi tamo su prakticno bili njegov kult, pomocnici u batinjanju , u privodjenju onih koji pobegnu i slicno.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A pomoc bolesnom nije delatnost Crkve?

Znamo ti si onaj sto ovcde ismeva smrt nekih ljudi. Pomoc bolesnima jeste posao Crkve, u centrima koji su u saradnji sa pravim lekarima, psiholozima, sa vlastima.

Ne kult u kome su ljudi prebijani, novac izvlacen uz pretnje, uz svestenika koji ne salje decu u skolu, slika se sa lopatom iznad glave kojom bije svoje zatvorenike.

Ako vec nemas nimalo srca za tudju patnju, bar cuti; ovako samo govoris o sebi.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

trtrtrtr

Нисам приметио до сада овај МОПЕД на твом АВАТАРУ... ;)

Јел то нека идентификација , не дај Боже, или потпуна коинцидентиа...

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али проблем је што је и дезинформација да га је рукоположио бивши Владика Артемије.Колико се мени чини,рукоположио га је Епископ Пахомије па је исти отишао из Епархије када је избио онај сексуални скандал.

Стварно морамо да се уозбиљимо и да дајемо тачне и прецизне информације.

Ček, da li je on bio jedan od dvojice sveštenika koji su na sudu svedočili da je vladika Pahomije napastvovao one dečake?

I za koje je mitr. Amfilohije nakon što ih je ep. Pahomije tužio, napisao da im je 15 dana suspenzije (zbog navodnog nepoštivanja vladike) prevelika kazna? (Bila je posle unutarcrkvena istraga u kojoj se našao i tadašnji ep. Niški patr. Irinej i nije se najbolje pokazao)

"Sad je tren velikih odluka! Bolje živjeti 100 godina kao milijunaš, nego 7 dana u bijedi!"
soliver_mouseover.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам приметио до сада овај МОПЕД на твом АВАТАРУ... ;)

Јел то нека идентификација , не дај Боже, или потпуна коинцидентиа...

Koincidencija.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...