Jump to content

За кога навијате и како сте почели!?

Оцени ову тему


pokajnik83

Navijam za?  

8 члановâ је гласало

  1. 1. Navijam za?

    • Crvenu Zvezdu
      4
    • Partizan
      1
    • Vojvodinu
      1
    • Rad
      1
    • Neki drugi klub
      1


Препоручена порука

За кога навијају чланови форума ЖРУ!

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЗВЕЗДа него шта!  0104_cheesy

прије сам и по трибинама трчкарала! и играла се "шутке", и грлила се са читавом мараканом, и скакутала!!

и добијала батине  0110_hahaha

сада "чик ако могу"  :drugarstvo:

и пјевала током забране

"Министар се нови јавио..

заставе нам је забранио..

нека та *и****,

сада добро зна , на крају биће наша побједа"  :smiley:

и још свашта...  0703_read

и без гласа сам знала остајати...

ал кад је Бајерн био...

(ја сам као клинка била лудо заљубљена у Кана  crvenilo ) , на жалост моју Кан није био, али јесте Швајнштајгер ..  crvenilo crvenilo

ех....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја навијам за Звезду.Када сам био мали  почео сам да волим звезду ни сам не знам зашто.Тата ми навија за хајдук а остала фамилија за динамо.И пре рата се сећам кад су играли динамо звезда нико од деце није хтео да се игра са мном.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

? ??? ???? ?? ????? ??? ?? ?????? ?????? ?????? ???? ?? ???? ???? ???? ?? ?? ???? ?? ????.

:drugarstvo:0703_read

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?? ??????? ?? ??????.???? ??? ??? ????  ????? ??? ?? ????? ?????? ?? ??? ?? ???? ?????.???? ?? ?????? ?? ?????? ? ?????? ???????? ?? ??????.? ??? ???? ?? ????? ??? ?? ?????? ?????? ?????? ???? ?? ???? ???? ???? ?? ?? ???? ?? ????.

0703_read:drugarstvo: ? ????????....

?? ??? ??? ???? ???? ????? ?? ?????? ?????? ?? ????? ??? ?? ???? ????? ? ??? ??????  0110_hahaha

? ??? ?? ?????? ?? ???? ???????, ???? ?? ????????  crvenilo

????? ??? ??? ??????? ???????  :smiley:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тренутно стање

Звезда 4

Партизан 2

Војводина 2

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Ja za MILAN !

Ranije sam za zvezdu ...

dobro , simpatije su ostale ...

zvezda mi je "nametnuta" dok sam bio mali ..

mislim , mogao je da bude i partizan ...

kasnije sam sam izabrao za koga ću da navijam !

.

www.ulicni-muzicar.blogspot.com [ izvol'te... ]

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Многи овде знају, али ајд и теби да кажем.

Па, кад сам био мали, покушали исто да ми наметну звезду.....али, није им успело..... постао сам ватрени гробар    joooj 0102_laugh 0102_laugh 0102_laugh https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/smil443643319dc3d.gif https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/smil443643319dc3d.gif 319.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...