Jump to content

Путин поручио Американцима: Доста, оставите Србе на миру!

Оцени ову тему


Anti Palma Crew

Препоручена порука

Хвала Богу па је што вели поп на беседи у цркви недавно, разбојник први ушао у рај , тако да и ми имамо чему да се надамо.

 

...покајани разбојник.

Да се Срби обоже, сложе и умноже

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...То што се ми отимамо и кољемо око парчета земље је само наш проблем и глупост.

 

знам да ниси злонамеран, али треба да знаш да је ово овако формулисано веома увредљиво, добро се зна ко је тамо покренуо разбојништво, а не невин народ на својој прадедовини

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ... већ је претерано колико су сами срби пропагатори - бајке за најмању децу, о сопственој кривици за окупацију Косова и Метохије.. а са друге стране као "народи не постоје"... док се у исто време формира нова држава која није ни мултиетничка  ни демократска већ само једног народа.. и биће све већа.. а срби нестали и из хрватске и македонијеи великог делка БиХ, у Албанији као да их никад било није исто и за мађарску важи..па румунија.. лудило..

Полако се ствара слика да Срби никад нису ни постојали.. а криви су за сва зла задњих 700 година..

И ми учествујемо својевољно у том лудилу...

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бајка за најмању децу је да ми ту ништа нисмо криви, већ су се "силе зла" уротиле против нас.

 

Мало објективности и самокритике нам не би шкодило.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Звонко ..уреду је ... наравно да треба бити самокритичан.. и то не спори нико ..надам се.. АЛИ брате.. велика је разлика од имати део одговорности и бити крив за нешто... Притом .. нема злочина ни приближно са српске стране кад је Косово и Метохија у питању.. ту с еради о бруталности пре свега страних сила.. тј. великих,  онда Броза и комуниста домаћих... и на крају шиптарских бандита.. који су на терену радили посо..

..да,..  и ми смо ту ... јер смо то из Београда гледали тј. окретали главу... и били све друго осим срби ..пре свега Југословени, летовали у Далмацији, ишли у Трст,...били чланови партије... 

الحرية أو الموت

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бајка за најмању децу је да ми ту ништа нисмо криви, већ су се "силе зла" уротиле против нас.

 

Мало објективности и самокритике нам не би шкодило.

 

то да ли су наши политичари и дипломате могли да донесу боље одлуке, не мења чињеницу да смо се нашли на путу великих сила и њихових интереса

или си можда нешто друго мислио

 

волео бих да ми објасниш шта си тачно мислио, јер ово што си написао је недоречено и свакако може да се схвати

Link to comment
Подели на овим сајтовима

замолио бих те да ми објасниш

 

"Ми" се овде односи на све људе, човечанство, не на "нас" у смислу Срби. Ево да цитирам шта сам рекао: "Бог подједнако воли Албанце са Косова као и Србе. То што се ми отимамо и кољемо око парчета земље је само наш проблем и глупост."

 

Значи односи се на "нас" - и Србе и Албанце и уопште све људе који налазе за сходно да убијају зарад "парчета земље".

 

Не знам шта ту има увредљиво за било кога.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Звонко ..уреду је ... наравно да треба бити самокритичан.. и то не спори нико ..надам се.. АЛИ брате.. велика је разлика од имати део одговорности и бити крив за нешто... Притом .. нема злочина ни приближно са српске стране кад је Косово и Метохија у питању.. ту с еради о бруталности пре свега страних сила.. тј. великих,  онда Броза и комуниста домаћих... и на крају шиптарских бандита.. који су на терену радили посо..

..да,..  и ми смо ту ... јер смо то из Београда гледали тј. окретали главу... и били све друго осим срби ..пре свега Југословени, летовали у Далмацији, ишли у Трст,...били чланови партије... 

 

Ма било је брате и са наше стране грозних ствари, да се не лажемо. Па неко од "наших" је возио хладњаче пуне лешева по Србији, нису ванземаљци...

 

Што се осталог тиче, ми смо морали великим силама да се прилагођавамо, а не да терамо инат. Лепо каже овај брат изнад, не знам како му се чита надимак... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није спорно да смо добрано криви за много тога што нам се десило,али преузимати улогу јединог и апсолутног кривца, је у рангу мазохизма,а  у таквим случајевима се више не може разазнати шта је добро или лоше,изгубићемо моћ здравог и разумног расуђивања,где смо заиста грешили...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма нико не каже да преузмемо улогу "јединог кривца", него како лепо рече човек изнад - да пођемо од себе. Да пођемо од онога што можемо код себе да урадимо и поправимо. Док се држимо хашиш-фантазије да смо "невине жртве сила зла" не можемо ни да почнемо тај процес... О томе се ради.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...