Јадранка-Дервента Написано Новембар 24, 2012 Пријави Подели Написано Новембар 24, 2012 Ма то је другачији неки свијет. У фирму, у којој ја радим, дошла инспекција из Адидаса, јер радимо неки њихов програм спортске обуће. Да само знате какве све захтјеве постављају пред власника и пред нас раднике, то је хаос. Ми смо балканци, и нисмо навикли на њихове стандарде. Господе, буди милостив мени грешној. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Juan Valdez Написано Новембар 24, 2012 Пријави Подели Написано Новембар 24, 2012 Касне поприлично за нама. Код нас су идеје о поништавању родних разлика присутне већ неко време. коЖељ њацИ је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука