Jump to content

ЖРУ ДИВАН- Владика Марко- Савремено сведочење Истине (среда 14.11.2012 у 20:30)

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

iuXmlBvS649Sg.png

Драги пријатељи, имамо посебну част и радост да на ЖРУ дивану угостимо нама свима драгог Епископа брегалничког и мјестобјуститеља битољског Господина Марка из Православне Охридске Архиепископије.

Драги Владика је већ био гост на нашим предавањима, па ће нам овога пута говорити о новим моментима око процеса који се води против Архиепископа охридског Г. Јована, који је, као што и сами добро знате, лажиран и монтиран. Говорићемо и осталим питањима које вас занимају. Предавање је насловљено:

Савремено сведочење Истине

Предавање ћете, као и до сада гледати на насловној страници форума, али и на нашим фејсбук страницама где ће бити постављен линк.

Ви који желите да се укључите у предавање и д уживо поставите питање Епископу Марку, потребно је најпре да се придружите нашем гугл+ налогу овде https://plus.google.com/u/1/113939131462317031154/posts (за сада ћемо користити мој налог, јер нам је тренутно профил ЖРУ неактиван).

У сваком случају, ви који желите уживо да будете укључени можете да нас обавестите и преко ФБ налога када буде почело предавање https://www.facebook.com/zruportal

Дакле, видимо се 14. новембра на свете Враче Козму и Дамјана овде у 20:30

Ваш zru

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево са каквим проблемима се сусреће Владика Марко Македонији, где им се не дозвољава ни опело да обаве!

http://www.youtube.com/watch?v=Py9hsNnqqKA

Најежио сам се. Страшно

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Будите спремни за предавање овде ћемо да вам поставимо линк да они који желе уживо да разговарају са Владиком.

Почињемо тачно у 20:30

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ја мислим да је сада све у реду.

За све оне који желе да се укључе и директно поставе питање Епископу Марку, могу то учинити на овом линку. Потребно је да имате камерицу и микрофон, као и гугл+ профил

https://plus.google.com/hangouts/_/35548e900c4fe6d8fd6a153e42777dd635d8df98?authuser=0&hl=sr

МОЛИМО ВАС ДА ОДМАХ ПО ИСКЉУЧЕЊУ ИСКЉУЧИТЕ ЗВУК НА ВАШОЈ СЛИЧИЦИ ДОЛЕ (СЛИКА МИКРОФОНА) СВЕ ДОК НЕ ПОСТАВИТЕ ПИТАЊЕ. ХВАЛА

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Занима ме следеће- уколико би се расколничка јерајхија покајала какав би био њен даљи статус, да ли би задржали чинове и катедре-

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Снимите па да после можемо да погледамо. Пошто овако како сте поставили не функционише (ни звук ни слика). Било је боље преко оног Sticкam-a.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...