Jump to content

Теме о вери на другим форумима и наш коментар

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Лепо би било да као место које се на првом месту бави питањима православне вере ( и уопште метафизичким и философским питањима), да дамо коментар на неке теме које се постављају на другим форумима који се не баве строго питањима вере.

Ево, на пример на форуму Ана.рс има лепа тема о Причешћу:

http://www.ana.rs/forum/index.php?topic=40664.0

Изволите, издвојтеинтересантне поруке па да коментаришемо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може чланица Василије да нам пренесе утиске :)

Има и ова МалаМаја,сад сам погледала,од септембра 2009 год се распитује како да се исповиди и причести.

Може ли неки свештеник,одавде с форума да јој да неки савјет?

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...