Маша Написано Новембар 8, 2009 Пријави Подели Написано Новембар 8, 2009 Изузетан документарац, који тера горке сузе на очи, са благословом Епархије захумско херцеговачке, о страдањима Срба у логорима код Сплита, Чапљине и Коњица. Била сам на промоцији пре пар година, на којој су били преживели логораши. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Vizantiona Написано Новембар 8, 2009 Пријави Подели Написано Новембар 8, 2009 Управо гледам ове снимке...Потресно,тужно...Зашто човек постане звер па мучи другог човекa?Зашто? Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука