Jump to content

Мученици

Оцени ову тему


Препоручена порука

Изузетан документарац, који тера горке сузе на очи, са благословом Епархије захумско херцеговачке, о страдањима Срба у логорима код Сплита, Чапљине и Коњица.

Била сам на промоцији пре пар година, на којој су били преживели логораши.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо гледам ове снимке...Потресно,тужно...Зашто човек постане звер па мучи другог човекa?Зашто?

Бог је љубав што небо спушта к земљи и човек је љубав што земљу диже к небу!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...