Jump to content

Учествује ли неко на Вукајлији, и уопште, шта мислите о том сајту?

Оцени ову тему


Ратко :(

Препоручена порука

iFK6V7ZQNW3MB.png

Ја прилично редовно гледам одабране постере. Мало и погледам форум, врло ретко, али погледам.

Видео сам и једног жруовца, верујемовца да има профил. Па ме занима какви су вама утисци оданде.

Немам неки дефинисани утисак - некад ми се нешто баш свиди, а некад ми се учини да су то баш клинци.

Мало сам банално изложио, али ме стварно интересује ваше мишљење.

Нисам хтео, али ајде да поменем, наравно да ми смета тамо када се псује Бог, и слично, али то се изгледа, нажалост, подразумева.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sta da kazem, ja sam registrovan tamo i napravio sam bio nekoliko postera ali sam zaboravio lozinku i batalio postere :)

Ima zaista zanimljivih i smesnih stvari ali mnogo vise glupih, perverznih i uvredljivih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Учествовао некад активно, сад углавном гледам, некада и избацим неку дефиницију.

Добар је сајт, али ме је сморило кад су једно време упали у трип да штанцују одабране дефиниције и постере који вређају религије (обично католицизам и православље). Тад сам се и оладио.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

imam profil al nisam nešto aktivan...skoro sam napravio 2 reakcije

http://vukajlija.com/reakcije/23088

http://vukajlija.com/reakcije/22315

inače, sajt je fenomenalan-uvek se smejem naglas

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Улетим с' времена на вријем, има добрих, смијешних ствари, морам признати... А као и на многим другим мјестима, нађу се и увреде на рачун Цркве, што показује слику друштва, ништа ново...

:10500:

Него који је највећи међу вама нека буде као најмањи, и који је старешина нека буде као слуга. (Лк. 22, 26)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@[member=Ратко :(],

pa nema šta tu detaljnije,

to ti je onaj dio inicijacije i drilovanja koji moraš da prođeš, kako bi ušao u ekipu

a ukoliko želiš da budeš inokosan, treba da trpiš nečija pre*eravanja

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мада је сајт изузетно добро осмишљен и решен, неки мој утисак.

Има и дефки да те сложи колико су добре, али има мало и снобизма, баш снобизма. То је вероватно та елита о којој збориш, отприлике.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

to je bilo prije tri četiri godine sajt je izgledao drugačije nego sada, sve je bilo još u povoju

nije bilo ovoliko članove, postera i ostaloga

a snobizma je uvijek bilo i biće

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...