Jump to content

Венчања, свадбе

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ako Bog da krajem jula postajem kuma, kao što je običaj kuma treba da kupi bidermajer, pa drage moje sestre (a i braćo, ako vas zanima ova tema) voljela bih da mi predložite kako bi trebalo da izleda taj "strašni" buket. Voljela bih da bude poseban, i ne tako uobičajen. Čekam prijedloge.

hvala

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja sam moj kupila od bake koja pravi fantasticen bukete na Djeram pijaci (Beograd) i bio je 80% jeftiniji od onih pljackasa po cvecarama.

bio je od nezno roze ruza sa kratkim drskama sa nekim zelenim vlatima i cvrsto uvijen u nezno roze trake.

sestra mi se skoro udavala i isto je uzela na pijaci od neke zene. cvecare koje smo obisle bile su preskupe i nisu bas nesto s kvalitetom.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da nemaš slučajno fotku?

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala puno Danijela, sviđa mi se, baš je neobičan.

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

hvala puno sele, predivni su, a meni posebno ovaj sa orhidejama (čini mi se da su orhideje) pravo originalan.

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да то је нешто другачије. Да ли се зна у којем тону ће бити свадба, ако се томе придаје пажња...онда такву боју цвећа, па да и младожења има тај цвет на реверу и да буде део аранжмана на столовима, па можда и салвете, тако да је све некако повезано у целину и центар свега управо бидермајер.

zru

My wish for you

Be with God-and may God be with you!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Биће све бијело, како сам сконтала, тако каже млада, а она би жељела да цвијеће буде бијело са зеленилом, засад још увијек разматрам, управо сам се поломила док сам нашла како се праве машне од украсне траке, а баш ми значи та моја кума, па бих хтјела да све то буде баш супер, па се трудим да јој помогнем.

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Постављена слика

Evo kako je izgledao bidermajer koji sam poklonila kumi za svadbu koja je bila u prošlu subotu. To naravno ne znači da se tema zatvara, jer ovo može da bude na korist svim budućim kumama  smiley-dance007

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

smiley-dance007 hvala

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моја другарица је имала диван бидермајер од кала! Нису им скраћивали дршке, већ су биле повезане онако једна испод друге. Само си дршке цветова биле умотане белом траком. Невероватно елегантно, а тако сведено, без неких накинђурених машни, тила и трака. Јес` мало се раздроћкао при бацању, ал` шта је брига за то greengrin

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...