Jump to content

Eyesburn se vraca u velikom svetlu!

Оцени ову тему


Balthasar

Препоручена порука

За све оне који воле звук овог бенда, ово је нова ствар. Поуздано знам да се много рада улаже у ове нове ствари и овај бенд се труди да задржи свој звук иако има нову поставу.

Ко воли, уживаће! .smesko.

Ημεῖς δὲ πάντες ἀνaκεκaλυμμένῳ προσώπῳ τὴν δόξaν Κυρίου κaτοπτριζόμενοι τὴν aὐτὴν εἰκόνa μετaμορφούμεθa ἀπὸ δόξης εἰς δόξaν, κaθάπερ ἀπὸ Κυρίου Πνεύμaτος. (B Κορινθίους 3:18)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О одлично звуче.

Но, нема Алека бубњара? Он је баш до скоро свирао.

Нема га, Алек је отпао из екипе одавно. О томе ћемо приватно ако желите. .smesko.

Ημεῖς δὲ πάντες ἀνaκεκaλυμμένῳ προσώπῳ τὴν δόξaν Κυρίου κaτοπτριζόμενοι τὴν aὐτὴν εἰκόνa μετaμορφούμεθa ἀπὸ δόξης εἰς δόξaν, κaθάπερ ἀπὸ Κυρίου Πνεύμaτος. (B Κορινθίους 3:18)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...