Jump to content

Све о другом кругу гласања за Председника Србије 2012

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

sta je rekao Toma sta ce on da uradi treba da se zapide zbog cega su doziveli debakl u Beogradu. cak i u opstinama gde su redovno pobedjivali kao SRS.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Toma je prevrtljiv i nepouzdan, a Kradic dosledan, sa njim nema neizvesnosti - propast zagarantovana. I naravno da ce kao takav da "pobedi". Lazna politika nepriznavanja Kosova, tupava politika priblizavanja EU, ma za pet godina nece ostati ni pasaluk. Trazili ste, dozivecete, i vojvodjanersku policiju, i vlasku autonomiju, i plate od 50 evra... To samo ateizam radja... I zasluzili smo da nas gaze.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ću glasati za Tomu.Bota je pokazao da je lagao sa obećanjima a i dosadio mi bre više, ne mogu organski da ga podnesem.

I 200000 radnih mesta, bolji standard gradjana..... trt milojka.

Toma mi neće barem zabraniti da pečem rakiju :D

Не буди сигуран.Чујем да га је подржала Весна Пешић.

Пишем, братијо, пред лицем Бога свог: смирите срца своја и видећете милост Господњу још овде на земљи и познаћете Творца небеског и ваша душа неће моћи да се насити љубави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Toma je prevrtljiv i nepouzdan, a Kradic dosledan, sa njim nema neizvesnosti - propast zagarantovana. I naravno da ce kao takav da "pobedi". Lazna politika nepriznavanja Kosova, tupava politika priblizavanja EU, ma za pet godina nece ostati ni pasaluk. Trazili ste, dozivecete, i vojvodjanersku policiju, i vlasku autonomiju, i plate od 50 evra... To samo ateizam radja... I zasluzili smo da nas gaze.

потписујем

Пишем, братијо, пред лицем Бога свог: смирите срца своја и видећете милост Господњу још овде на земљи и познаћете Творца небеског и ваша душа неће моћи да се насити љубави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не, не мислим. Тома нема НИКАКВУ алтернативу у односу на Тадића. Никакве промене донео не би. Евентуално, променили би се тајкуни у Србији (Карићи би опет били главни).

Време је да политичари схвате да гласачи желе да чују ПРОГРАМ, јасан ПЛАН за бољи живот, а не духовите и мање духовите критике и ироније упућене политичким опонентима. На то смо одавно престали да се ложимо - зато Тома и нема већину.

naravno u tome je i caka, a neka druga prica je sto je to sve samo najobicnija LAZ

Res non verba!

i da se ne lazemo, ne postoji politicar u Srbiji za kojeg bi glasao... jedino da se desi cudo pa da neki preumi

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Koga je podrzala Vesna Pesic?

http://www.google.co...ZuVhwIw&cad=rja

Пишем, братијо, пред лицем Бога свог: смирите срца своја и видећете милост Господњу још овде на земљи и познаћете Творца небеског и ваша душа неће моћи да се насити љубави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Citat:

"- Предложила сам да се гласа за Николића јер хоћу да спречим слепљивање председничке функције с партијском функцијом и с Владом, што никако не иде на добро"

Ovo je dobro razmisljanje. Toma Diploma je bez ikakvih kvaliteta (doduse i tadic) ali bi za demokratiju u Srbiji bilo bolje da predsednik ne bude iz partije koja formira vladu. kao kod amera manje-vise. obicno jedna stranka ima vecinu u kongresu ali ne u senatu, i na izborima za kongres obicno pobedi partija koja nema predsednika. Nekakva ravnoteza se uspostavi. I to je Ok.

  • Волим 1

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Toma je prevrtljiv i nepouzdan, a Kradic dosledan, sa njim nema neizvesnosti - propast zagarantovana. I naravno da ce kao takav da "pobedi". Lazna politika nepriznavanja Kosova, tupava politika priblizavanja EU, ma za pet godina nece ostati ni pasaluk. Trazili ste, dozivecete, i vojvodjanersku policiju, i vlasku autonomiju, i plate od 50 evra... To samo ateizam radja... I zasluzili smo da nas gaze.

Ali će zato dobiti pohvale sa Zapada kako kod nas vladaju prava manjina čak više nego kod njih, a Tadula će se hvaliti kako je obezbedio mir i sprečio nasilje i dobio nagrade zbog toga što je prodao sve živo tim istim koji ga nagradjuju i hvale.

I 200000 radnih mesta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ako je tacno da je podrzala Nikolica odna to ide od Draskovice preko Cede Jovanovica do Nikolica

nesto tu nije u redu sa glavom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

TN non-stop priča o prošlosti i kako nam je loše, uz obavezne ad hominem napade, bez ikakvih planova i rešenja...BT, kao android, priča istu pričicu koju priča godinama, uz povremene tragične ispade ("mladi u Srbiji više ne žele da odu iz zemlje..."). Šta reći, osim: jao!

gringrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nikada se nisam slagao sa idejama Vesne Pesic, ali ovakvo razmisljanje je odraz njenog integriteta i doslednosti. Sada zuti, na celu sa ovim nepomenikom, sa 22% ( ukljuceni i pokradeni glasovi), treba da vladaju nad nama jos neverovatnih 4-5 godina? I to u godinama koje ce verovatno biti preteske i bez nih. Srbi su strasno inertni i povodljivi. Poslednji smo napustili komunisticke ideje, a vrlo je verovatno da cemo biti i poslednji eurofanatici. Valjda jedini kriterijum prilikom glasanja moraju da budu dosadasnji rezultati, a rezultati prethodne vlade su ispod nule. Celog zivota sam preduzetnik i poslednja pristojna godina za posao je bila 2007. Dajte bre ljudi, i onaj nesretni Mirko Marjanovic je bio carobnjak iz Oza za ove nesposobne stakore.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Toris.jpg

Glasajte za Torisa!

Izvinjavam se što opet trolujem, ali stvarno je dosadilo da se stalno vrte teme o politici. Ovaj sajt je uvek bio oaza, a sad ne možeš da se odbraniš od tema o politici.

Ljudi, kakvi planovi, obećanja i koješta drugo. Iza njihovih nastupa stoje psiholozi koji ih uče da pridobiju što veću količinu naroda da bi se dočepali vlasti. A vlast im je potrebna ko zna iz kojih sve razloga...

Kada daješ glas nekome podrazumeva se da se u potpunosti slažeš sa njegovim programom i da ga podržavaš. A koga da podržimo?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...