Скопљанац Написано Мај 11, 2012 Пријави Подели Написано Мај 11, 2012 Такви нам Архијереји требају. Као владика Хризостом, као владика Јован... И хвала Богу, има их! Наше учење је сагласно са Евхаристијом, а Евхаристија потврђује учење. Св. Иринеј Лионски Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Гости Guest Написано Мај 11, 2012 Гости Пријави Подели Написано Мај 11, 2012 Баш тако и slava3 што имамо такве Архијереје! Скопљанац је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука