Jump to content

Хајде да направимо први ПРАВОСЛАВНИ ВЛОГ у нас

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Ух људи, стављате ме на тешка искушенија... не знам зба бих вам ја рекао да то стане у неких пар минута, да буде мотивационо, а да све то нисам већ написао :)

Јаите се ви креативни људи и урадите урадак (хехе), па да поставимо на наш канал. Ја ћу свакако објавити нешто веома брзо. Могли бисмо и неку уводну шпицу да направимо. Шта мислиш Моци?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ух људи, стављате ме на тешка искушенија... не знам зба бих вам ја рекао да то стане у неких пар минута, да буде мотивационо, а да све то нисам већ написао :)

pa koristi Zvonkecovu šemu.

Ti oddobošari nešto.

Po mogućstvu hevi...

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

imam obaveze ali se ozbiljno spremam sredinom juna da neku subotu poranim na pijacu (imam ih 2 u blizini) i da krenem da anketiram prodavce pre svega-šta je to crkva... ko je isus hristos-zašto slavimo slavu... ko je ron džeremi i tako to

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja nisam za... muka mi više od tog formalizma a ništa od kvaliteta-a kvalitet je bilo šta što neko postavi... sa ili bez špice

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је л мож нешто овако да прође за нас што не знамо да беседимо... :)

Да пробам да даднем реплику:

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

imam obaveze ali se ozbiljno spremam sredinom juna da neku subotu poranim na pijacu (imam ih 2 u blizini) i da krenem da anketiram prodavce pre svega-šta je to crkva... ko je isus hristos-zašto slavimo slavu... ko je ron džeremi i tako to

средина јуна је.

има ли шта ново? 170fs799081

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па за "влог" нико није хтео ништа да сними, осим мене... Испаде да сам најлепши.

Имам још снимака, али нећу да пошаљем док не пошаљу други. Црвц!

Ајд братац да лепо прекршиш ово што си рекао. Баш ми је легао овај твој возачки клип.

Данашњи дан сам могао и да прескочим (да не причам зашто) ал ми је оно твоје "Кад ми је било најтеже требао сам бити најсрећнији..." веома помогло...

Дај још, кад већ имаш!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је л мож нешто овако да прође за нас што не знамо да беседимо... :)

Bravoooooooo Zvonko.......oduševila sam se! algabacaju algabacaju algabacaju

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...