PetarP Написано Април 28, 2012 Пријави Подели Написано Април 28, 2012 Хвала Скопљанац. Када сам морао да инсистирам на овом малом, како ли би ме тек кулирали на нечем великом Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Скопљанац Написано Април 28, 2012 Пријави Подели Написано Април 28, 2012 Ја нисао видео питање, одговорио бих ти. Књига је јединствена, има доста мисли које се директно односе на Патријарха Павла. Ипак је владика Давид његов ученик. Често напише и песму, то њему није страно. Сјајан теолог! Наше учење је сагласно са Евхаристијом, а Евхаристија потврђује учење. Св. Иринеј Лионски Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука