Jump to content

Zukorlić: Za istorijsko pomirenje

Оцени ову тему


Препоручена порука

Pa zasto ste se onda izdvajali iz Jugoslavije? Tada se nije gledalo ko je koje vere? A znajuci to ovo tvoje "Ako će vladati za dobrobit svih zašto da ne" mi deluje sumnjivo. ;)

Zato što nismo htjeli da ratujemo za stvaranje velike Srbije.

I kada raspravljaš sa sljedbenicima knjige čini to na najljepši način!( Kuran)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato što nismo htjeli da ratujemo za stvaranje velike Srbije.

Uf, uf .... Sto bi rekao Zalosna Sova ...

Ali ste zato hteli da prekrsite ustav i protivustavno nadglasate srbe uz pomoc hrvata ? I tako da proglasite drzavu? Da bi vas priznali na dan 6. aprila kada je nacisticka nemacka napala Jugoslaviju, tvorevinu Srba?

E, pa jarane moj, to jeftino nije moglo da prodje.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kakva TROLČINA ovaj Zukorlić...

Da znaš, troluje nam državu i forum na više tema, čak izaziva prepiranje i širi raskol medju ljudima a još nije ni ušao u politiku.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ето нама опет Турака...мислим браће муслимана, а једва да је прошло нешто више од два века од ослобођења. Више смо били под турском влашћу него на слободи. Гле лепоте, за сво то време имали смо у неколико ратова за непријатеље и Аустроугаре и Немце и Амере и остали фини свет, а Бога ми и сами себе! Напредујемо, на сваких 50 година нови рат.

pravopop

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...