Jump to content

Испричаћу вам једно чудо! Моје лично искуство неког другог света


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

neko kaze hleb, a neko kaze kruh

ne vidim cemu tolki napad na Denija(i opomena pred banovanje) koji je upotrebio izraz "astralna projekcija", a hriscanin je, i kolko znam ne zaludjuje se istocnjackim metodama... samo malo tripuje o vanzemaljcima :lol:

Измењено од Иван Цветковић
Опомену је добрио због нечег другог. Напада људе на форуму а заправо сам не схвата да је у заблуди. Нећемо више то да коментаришемо.

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 109
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Hvala vam puno na ovim odgovorima, znam da je nemoguce objasniti ovo ali hteo sam to da podelim sa vama. Drago mi je da sam se prikljucio sajtu, i posto vidim da je stvarno zanimljivo i da imate super teme, bicu aktivan. Puno pozdrava svima :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala vam puno na ovim odgovorima, znam da je nemoguce objasniti ovo ali hteo sam to da podelim sa vama. Drago mi je da sam se prikljucio sajtu, i posto vidim da je stvarno zanimljivo i da imate super teme, bicu aktivan. Puno pozdrava svima :)

Sto bi rek`o nas brat Zeljko, dobro nam dosao i bolje nas napao... :)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dragi brate ti si doziveo iskustvo da ti dusa napusti telo....da li si video svete andjele za ta 4 dana?

Nisam video andjele ali zao mi je sto nisam video nesto sto je tako nepoznato :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ViolinMusic, могао би људима да поставиш којим се лепим стварима бавиш и заиста треба да захваљујемо Богу што те имамо.

E pa dobro, bilo mi je glupo jer "reklama" nije razlog sto sam se uclanio na ovaj sajt ali ako mislite da je ok onda dobro :)

Inace student sam muzicke akademije u Svajcarskoj - Basel

Sviram violinu,violu, klavir i takodje se bavim obradama popularnih pesama sto mozete cuti i na mom youtube kanalu:

http://www.youtube.com/ViolinCoverss

Ovo je moja zivotna prica, u 10 min :)

I da,samo da naglasim da se nisam ja prijavio za ovu "emisiju" nego su oni mene zvali da im budem gost i da objave moju pricu jer je zanimljiva :)

A ako vam se svidja sve ovo mozete da lajkujete moj facebook fan profil i da budete u toku kada bude nesto novo :)

https://www.facebook.com/DjordjeMilanovicViolinCovers

Hvala svima :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још један интересантан лик на форуму. Форум би се могао звати ФИЛ ("Форум интересантних ликова").

Срдачна добродошлица!

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ViolinMusic, брате, питао бих те нешто. Прочитао сам пажљиво све што си писао. Занима ме ово: да ли си са мамом причао о томе да си седео са њом у колима и све друго? Да ли се испоставило да све јесте тако било, и то са другом? И њу и њега си сигурно питао да ли су тим током ишли туда и туда, имали обучено то и то? Јер ако јесте тако било онда то не може бити само твој сан и слично.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Postavio sam ovu temu da bih video da li ima jos nekog kome se desilo nesto slicno, i posto verujem u Boga, ja mislim da mi je na neki nacin bog pomogao da prezivim. Nemam nikakvo drugo objasnjenje za ovako nesto...

Molim vas da prokomentarisete ako vam se desilo nesto slicno jer me stvaaarno interesuje sta je to i kakva su vasa iskustva ako ih ima.

Ima jedan brat na forumu sa tro-nedeljnim iskustvom kome (zbog saobracajnog udesa) ... doktori su tada govorili da su dali sve od sebe i da je sve ostalo na volji Bozijoj. Eto ga ziv i zdrav pa neka se javi i UKRATKO isprica ako zeli ;)

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...