Jump to content

Видео предавање - Лепота ће уништити свет? Православна естетика од Достојевског до Фејсбука - Др Давор Џалто

Оцени ову тему


Препоручена порука

Искрено, предавање ми се нимало није допало... Мислим да ми као као хишћани треба преображавамо реалности и свет око нас једним васкрсавајућим духом и смислом .... а не као неки који немају наду и смисо у животу да патетишемо и на све да имамо критизерски однос. Лично сматрам да требамо бити благодарни Богу за Интернет, Фејсбук, Скајп ...

Колико сам ја схватио, није поента у простом критизерству, него у постављању границе, и у размишљању о границама - када ти је нешто на корист, а када се претвори у своју супротност и постане ти сметња или зависност? Такав однос би Хришћани ваљда требало да имају према свему.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...