Jump to content

Čanak: Vojvodina mora da ima svoju policiju

Оцени ову тему


Препоручена порука

Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine (LSV) Nenad Čanak smatra da pokrajina mora imati svoju policiju, zbog pogoršane bezbednosne situacije i činjenice da gotovo ne prođe ni dan, a da neko ne bude ubijen ili opljačkan.

227117_nenad_f.jpg?ver=1332664537

"LSV traži da Vojvodina ima svoju policiju koja će voditi računa o bezbednosti svih građana, bez obzira na njihovu nacionalnu, versku, političku ili zavičajnu pripadnost. Situacija je kritična, jer gotovo da ne prođe dan, a da neko ne bude ubijen ili opljačkan na ulici, u kući, selu, gradu...", rekao je Čanak na predizbornoj tribini LSV-a u novosadskom naselju Futog.

On je izrazio nezadovoljstvo što Vojvodina zbog odnosa države prema njoj danas zaostaje u svakom pogledu.

"Neverovatno zvuči podatak da početkom 21. veka, od 463 naselja u pokrajini, svega 10 odsto ima kanalizaciju! Istovremeno, u dva od tri vojvođanska mesta prisutan je problem sa vodom za piće", konstatovao je Čanak.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/213019/Canak-Vojvodina-mora-da-ima-svoju-policiju

sFun_bat

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

зато сам и рекао проклета ЗЛА политика , мислећи на такве политике,

да сам мислио у целости као политику , онда би написао Зла политика...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Могу само да замислим на шта би тек тада личила АПВ.

Пишем, братијо, пред лицем Бога свог: смирите срца своја и видећете милост Господњу још овде на земљи и познаћете Творца небеског и ваша душа неће моћи да се насити љубави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

...па ја већ ...грах да сам бацио... :) па да знам...

извињавам се...

Видео сам да си одмах погрешно схватио - реченицу сам лепо формулисао ,

ништа није страшно victory78

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...