Jump to content

Да ли демони могу да се кају и поново постану Анђели

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 35
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

??, ????? ???????? ?????!  0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

??? ??? ??? ?? ???? ??????, ? ??? ?? ??????

?? ??? ???? ???????? ?? ?????????.?? ?? ??? ??????? ????????? ?????.??? ??????? ????? ? ???????? ?? ??????????,????? http://slavoslovije.wordpress.com/2008/10/05/rafail-karelin-tajna-spasenja/ ? ??? ?????? ? ???? ???? http://karelin-r.ru/ .??? ????? ???? ?? ??????? ?????????? http://smirenoumlje.blogspot.com/2009/01/arhimandrit-rafail-karelin-besjede.html.??????!

"Ако Христос није дошао ради праведника, онда ја своју праведност одбацујем као грех који ме одваја од Христа и у томе што сам грешан проналазим другу праведност, небеску, која ми пружа средство да приступим Христу и будем са Њим".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Постављена слика

Шта рећи после овог текста што га постави Ивањушка?

И раније сам читао Рафаила Карељина и увек је био бриљантан.

Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

зашто је реч -анђели- у наслову написана великим словом...... 0110_hahaha

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mozda je sledece pitanje malo van konteksta ali evo ga opet  :smiley: sta je prvog palog andjela "nateralo" da odstupi od Boga...ok, znam da je gordost ucinila svoje i zelja da postane i sam poput Tvorca..no,u momentu kada je zlo bilo van svakog svesnog postojanja u umu samih  andjela, pretpostavljam da ni oni nisu znali kako bi izgledao zivot bez Boga..iii da li je sam Bog znao da ce andjeli u jednom momentu odstupiti od njega? ta prica pre postanka coveka mi je malo nejasna.. 0110_hahaha

?? ?? ???? ?? ?? ?? ????????,?????? ??????,????????...??? ????????? ?? ????....?????,??? ??? ???....

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...