Jump to content

По уговору направио дете одрекавши се очинских обавеза и права , сурогат мајке

Оцени ову тему


Препоручена порука

Monah iz manastira Tresije na Kosmaju.

Ух, ништа горе од прелашћеног калуђера. Тако је један "објаснио" брачном пару да им је дете болесно (тежа болест је била у питању) зато што су га зачели у посту!? Такве "духовнике" бих затворио и челиком залио у бачве, као Баш-челика. Да буду далеко од људи и да никоме не пружају своје "духовне савете" и "тумачења".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ух, ништа горе од прелашћеног калуђера. Тако је један "објаснио" брачном пару да им је дете болесно (тежа болест је била у питању) зато што су га зачели у посту!? Такве "духовнике" бих затворио и челиком залио у бачве, као Баш-челика. Да буду далеко од људи и да никоме не пружају своје "духовне савете" и "тумачења".

Auuuuuuuuu, cula sam za taj trip :wacko: :wacko: :wacko: , UZAS :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слободно је пренети ово мишљење на било који форум (прим.аут.)

АКо алудирате на мој пост, не видим шта је лоше што сам пренела пост са којим се слажем. Нећу да измишљам топлу воду, колега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ух, ништа горе од прелашћеног калуђера. Тако је један "објаснио" брачном пару да им је дете болесно (тежа болест је била у питању) зато што су га зачели у посту!?

Добро је нисам зачет у време поста. Једино се надам да није била среда или петак! У супротном авај мени!

0110_hahaha 0110_hahaha 0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

uzmite primer patrijarha Pavla, govorio je o vantelesnoj opladnji...kaze pored toliko dece bez roditelja,nezbrinute dece koja zive od necije milostinje, umesto da neko tu decu usvaja on se odlucuje na ne blagoslovena zaceca...

Проблем је недостатак љубави. И себичност. Зато и имамо овакве ствари.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још мало па ће почети да дају огласе као за расплодне вепрове. Сасвим логични продукт бесловесног, анималног либерализма, којим је затрован наш, европски ум.

Cuti brate, nemoj da im dajes ideju... grin.gif

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oni su prijatelji, i postoji mogucnost da se vidjaju i dalje. Sta bi bilo kad bi tom njenom prijatelju proradila savest kad vidi svoje dete i zeli da ucestvuje u njenom odrastanju, da bude deo njenog zivota? Da li ce majka da mu to uskrati zbog ugovora, pobegne, ponisti ugovor?

My wish for you

Be with God-and may God be with you!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад мушкарци и то ожењени, који имају децу,породицу и које овде држим за озбиљне и разумне, почну да се спрдају око оваквих ствари , не знам шта се може очекивати од неких других.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

uzmite primer patrijarha Pavla, govorio je o vantelesnoj opladnji...kaze pored toliko dece bez roditelja,nezbrinute dece koja zive od necije milostinje, umesto da neko tu decu usvaja on se odlucuje na ne blagoslovena zaceca...

Normalno je da zele svoju decu, produzetak svoje DNK.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Лако је осуђивати, али покушајте мало да разумете њену позицију. Да, ово је либерално друштво и нико не може да им забрани да створе нови живот на начин на који то њима одговара.

Иначе, могла је негде у источној Србији да нађе змаја да је оплоди :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лако је осуђивати, али покушајте мало да разумете њену позицију. Да, ово је либерално друштво и нико не може да им забрани да створе нови живот на начин на који то њима одговара.

Иначе, могла је негде у источној Србији да нађе змаја да је оплоди :)

Не осуђујемо њену потребу за мајчинством, већ болестан начин - уговор! (о прављењу детета).

Вероватно да би и тај змај из источне Србије морао да потпише уговор о оплодњи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...