Jump to content

Феминисткиње прекинуле службу у Храму Христа Спаса у Москви са перформансом!

Оцени ову тему


Препоручена порука

анти-Христи и масони,комунисти ови они шире сатанске фразе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е глупи преводиоци... Није "Свето с...", него "С... Господње"

Какве дебилке.

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma ovo ima veze sa ovim protivljenjem Putinu

Какве то има везе са Литургијом и РПЦ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Феминисткиње прекинуле службу у Храму Христа Спаса у Москви са перформансом!

I glasaće protiv Putina !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какве то има везе са Литургијом и РПЦ?

Добро питање.

Зар је тешко схватити одговор?

Па за другорусијанце, Путин је све оно што је Русија, а то значи Путин је и православље.

Смета им , зато што оће човек да чува своје, а они би то да разваљују, ето о томе се ради.

Увек је руски цар био на мети и оних који су противу православља.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро питање.

Зар је тешко схватити одговор?

Па за другорусијанце, Путин је све оно што је Русија, а то значи Путин је и православље.

Смета им , зато што оће човек да чува своје, а они би то да разваљују, ето о томе се ради.

Увек је руски цар био на мети и оних који су противу православља.

А што је у свему најсмешније, реално Путин је у Руској Цркви замало као Понтије у Вјерују. Није баш, али замало. Барем је то став огромног броја верника РПЦ

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А што је у свему најсмешније, реално Путин је у Руској Цркви замало као Понтије у Вјерују. Није баш, али замало. Барем је то став огромног броја верника РПЦ

Па јесте , али опет видиш колико он задржава овакве, замисли сад да није Путина који би био циркус код тијех Руса.

Код нас би попиле таке батине да би то било за један нови филм Анђелине Жоли о јадним силованим и превибеним феминисткињама које су ето само изводиле свој културноуметнички програм у сред Цркве.

Тако смо и за Слобу мислили да је акрап , али кад погледаш каки су дошли после њега све ти је јасно.

Само се бојим и да после Тадије не дођу неки још гори ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта ја знам, младе жене, траже себе... Мени је ово, Боже ме опрости, некако безазлено. Боре се на свој начин за неку своју ствар. Не буди ми ни бес, ни мржњу, па ни жаљење.

Никога нису угрозили. Када се сетим оних лудака што су убијали монахе, свештенике...делују ми чак и коректно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се тиче недостатка секса...па што се тиче Русије и нарочито Москве је могуће. Уствари тога има, али да ли је баш са овим везано. Него...како сам ко зна колико пута био у храму Христа Спаситеља и знам како ради обезбеђење, баш ме интересује како су ушли... а гитаре свирају у неком другом храму и овом споту. И ми смо Срби криви за овакво нешто. Ево како. Уместо да се неожењени упуте пут Москве , па да сретну овако фине цуре, па да испадне нешто. А оно ми ћутимо, оне се лудирају, иде неки лом...Види какао су пуне снаге, што би то музло и копало...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И нису прекинуле службу. Незнам , одакле им то.

и нису једине http://www.ridus.ru/news/14086/

Мислим да су ове исте биле недавно и у Ватикану.

А ево шта мисли ђакон Курајев http://diak-kuraev.livejournal.com/

Он каже да је та провокација усмерена , на реакцију нас верујућих. Па јес' хтели би д асе ми "исрчимо", да реагујемо као , например муслимани, како каже овај ђакон и да их просто растргнемо.

И још пише, да је у Русији Масленица, да у време Петра Великог било то нормално ( само у овом случају је питање норме културне). Каже да би он, њих нахранио "блинами" , врстом палачинки, које се сад ове недеље једу у Русији, и напојио медовухом. Каже да би на растанку, кад би он био, председник црквеног одбора овог храма уштипнуо за ...

Не, не видећи речи на јутубе, оно је куме, за батине...кад не би била провокација.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ovo je smesno koliko je providno i ocigledno. pogledajte snimak jos jednom.

Него...како сам ко зна колико пута био у храму Христа Спаситеља и знам како ради обезбеђење, баш ме интересује како су ушли...

;)

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...