Jump to content

Гарант-догодине и код нас

Оцени ову тему


Препоручена порука

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kancer je smrtonosna bolest koja se siri u metastazama...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извиниће те на изаразу,али за нас Србе ,важи оно: "Ко треба бити је... , њему гаће саме спадају" 4chsmu1

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Извиниће те на изаразу,али за нас Србе ,важи оно: "Ко треба бити је... , њему гаће саме спадају" 4chsmu1

laugh1.gif

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Извиниће те на изаразу,али за нас Србе ,важи оно: "Ко треба бити је... , њему гаће саме спадају" 4chsmu1

greengrin greengrin greengrin

http://www.youtube.com/watch?v=YLsucaHwv-A

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма не шокирају мене људи у гаћама, него не волим ту нашу (очито не само нашу) особину да копирамо Амрику, Европу, у скарадним стварима, по оној пословици :"Видела жаба да се коњ поткива, па дигла ногу и она".

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма не шокирају мене људи у гаћама, него не волим ту нашу (очито не само нашу) особину да копирамо Амрику, Европу, у скарадним стварима, по оној пословици :"Видела жаба да се коњ поткива, па дигла ногу и она".

Izvini, mene bas sokiraju "ljudi" u gacama na sred ulice...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izvini, mene bas sokiraju "ljudi" u gacama na sred ulice...

Одавно сам престала да се шокиравам.(а, и није у томе поента)

Само осећам немоћни бес због онога што очекујем ( то сам рекла у наслову теме).

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja ne znam sta je ovde problem? Cisto zezanje.

Eto neke shatro kutlture i fore nosimo te pantalone po ulici al smo po bazenima svi razgaceni do daske. I niko ne kaze nista.

Eto setili se neki zafrkati da jedan dan u godini i ovako ne nose pantalone. So what? big deal.

Ма не шокирају мене људи у гаћама, него не волим ту нашу (очито не само нашу) особину да копирамо Амрику, Европу, у скарадним стварима, по оној пословици :"Видела жаба да се коњ поткива, па дигла ногу и она".

Ta osobina je jedna koja je najranijim ljudima pomogla da prezive.

Gledah jedan dokumentarac mi smo kopirali jedni drugi u tehnikama lova i prezivljavanja i razmenjivali ideje, obicaje i tehnologije - zato su homosapiensi kao vrsta uspeli ovoliko.

Tako da nije to "srpski" fenomen svako kopira ono sto mu se svidja i sto na neki nacin dozivi kao korisno.

A zezanje je jako korisna stvar, kak orece mozzard "Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari" a ja bih dodao i opustencija, posto da bi ovo uradio moras da budes jako opusten :)

Cudno da ovakve komentare niko nije pravio kada smo kopirali ruse u HARD BASSu t.j neartikulisanom skakanju i igranju na sred ulice. Npr...

http://www.youtube.com/watch?v=ADbkYpLaYaI

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако човека раслабљујеш у моралном смислу, прво постепено, па онда све интензивније, ништа од њега неће остати ни у смислу индивидуе која је способна да се жртвује за друге, нити у смислу индивидуе која је способна да брани нешто своје. На крају, уколико се поводиш за сваком глупошћу и сваком разулареношћу, нећеш ни имати било шта своје. То је, на крају, и резултат историјског искуства пропасти многих, некада великих, народа и цивилизација, које су пропале прво изнутра. Само је проблем што се сада све ради плански, на небројено много фронтова одједном, и не постепено, већ се ствари само смењују једна за другом. То је оно што чак и један безбожник (лат. атеист) може да разуме.

Али оно што верници виде и разумеју у овоме, далеко је више од тог, основног, нивоа разумевања једне појаве.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo je zezancija... da se razbije monotonija, prodrmaju ljudi u velikim metroplama.

Evo kako je sve pocelo:

Kakvi carevi :)

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bez uvrede, ali - totalna budalastina...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja ne znam sta je ovde problem? Cisto zezanje.

Eto neke shatro kutlture i fore nosimo te pantalone po ulici al smo po bazenima svi razgaceni do daske. I niko ne kaze nista.

Eto setili se neki zafrkati da jedan dan u godini i ovako ne nose pantalone. So what? big deal.

Износим своју претпоставку - вероватно ти је ОК да своју мајку, ташту, бабу, ћерку или сина -

тинејџере (не знам колико година имаш ), на плажи видиш у гаћама, али на улици, на јавном месту - сумњам. 0409_feel

Tako da nije to "srpski" fenomen svako kopira ono sto mu se svidja i sto na neki nacin dozivi kao korisno.

Поново, молим те, прочитај део мог поста који си цитирао, са посебним освртом на текст у загради. 0707_read ;)

Cudno da ovakve komentare niko nije pravio kada smo kopirali ruse u HARD BASSu t.j neartikulisanom skakanju i igranju na sred ulice. Npr...

http://www.youtube.com/watch?v=ADbkYpLaYaI

Ово о скакању нисам још видела. Погледаћу касније. Ако је нешто налик теми о којој говоримо, онда и за то важи мој коментар да ме ужасава копирање СКАРАДНИХ ствари. И то нема везе са тим да ли сам верник или не. :nene:

Ta osobina je jedna koja je najranijim ljudima pomogla da prezive.

Gledah jedan dokumentarac mi smo kopirali jedni drugi u tehnikama lova i prezivljavanja i razmenjivali ideje, obicaje i tehnologije - zato su homosapiensi kao vrsta uspeli ovoliko.

Још ће да испадне да нам разгаћено шетање по улици спасава цивилизацију . sokiran joooj

Смех јесте једна од најозбиљнијих ствари, али мени ово није смешно. ne_shvata

Очигледно, имамо различито мишљење о овоме, и на то имамо право, зар не ? :drugarstvo:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...