Биљана Написано Октобар 2, 2012 Пријави Подели Написано Октобар 2, 2012 Tema postavljena juče, pa ću za juče i napisati! (Za danas ćemo vidjeti ) Utisak dana; Dan protekao u odličnom raspoloženju - posao do 15h (manje-više klasika, ali radno osoblje je super pa i nije bilo nekih negativnih situacija) - kuća (ručak (mama napravila)......njam, njam ) - kafa sa kolegom prije probe hora (od nekih sitnih problema napravili opštu zezanciju i ismijali k'o ludaci ) - i na kraju proba hora (tu nemam komentar, to je jednostavno "the best") Zar je moglo bolje!!? RYLAH and мирођија је реаговао/ла на ово 2 Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4) Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука