Jump to content

Moj utisak dana

Оцени ову тему


Препоручена порука

Tema postavljena juče, pa ću za juče i napisati! (Za danas ćemo vidjeti :) )

Utisak dana; Dan protekao u odličnom raspoloženju :)

- posao do 15h (manje-više klasika, ali radno osoblje je super pa i nije bilo nekih negativnih situacija)

- kuća (ručak (mama napravila)......njam, njam :) )

- kafa sa kolegom prije probe hora (od nekih sitnih problema napravili opštu zezanciju i ismijali k'o ludaci :D )

- i na kraju proba hora (tu nemam komentar, to je jednostavno "the best")

Zar je moglo bolje!!? ;)

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 30
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...