Jump to content

Астероид широк 400 м. на 0.85 удаљености месеца од Земље пролеће 8. новембра

Оцени ову тему


Milan Nikolic

Препоручена порука

Aaaaaaaa jos 7 min!!!!!!!!!

"Данашњи људи не мисле о вечности. Нису схватили дубљи смисао живота. Нису никада осетили оне друге, небеске радости."

Старац Пајсије Светогорац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Без бриге.....после сваког краја, долази нови почетак.... 1407_love 1407_love 1407_love

 

  • Волим 1

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prođe li?????

"Данашњи људи не мисле о вечности. Нису схватили дубљи смисао живота. Нису никада осетили оне друге, небеске радости."

Старац Пајсије Светогорац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Америчка агенција НАСА обратила се нацији са саопштењем да је астронаут под именом Брус Вилис , у свом спејс шатлу,који је био опремљен атомском бомбом,уништио астероид  на око 57 км од земље,при том дајући свој живот за очување планете!

р.и.п. Брусе

 

astronautwillis.jpg?__SQUARESPACE_CACHEV

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Америчка агенција НАСА обратила се нацији са саопштењем да је астронаут под именом Брус Вилис , у свом спејс шатлу,који је био опремљен атомском бомбом,уништио астероид  на око 57 км од земље,при том дајући свој живот за очување планете!

р.и.п. Брусе

 

astronautwillis.jpg?__SQUARESPACE_CACHEV

 

Baš me čudi da već nema takve vijesti :)

"Данашњи људи не мисле о вечности. Нису схватили дубљи смисао живота. Нису никада осетили оне друге, небеске радости."

Старац Пајсије Светогорац

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Америчка агенција НАСА обратила се нацији са саопштењем да је астронаут под именом Брус Вилис , у свом спејс шатлу,који је био опремљен атомском бомбом,уништио астероид на око 57 км од земље,при том дајући свој живот за очување планете! р.и.п. Брусе

 

Бар је умро мушки !

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naše novinarstvo na delu:


Asteroid, za koji se veruje da je ubio sve dinosauruse, prošao je u petak uveče oko 22 časa i 30 minuta pored Zemlje

 

link

 

.smeha.  .smeha.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...