Јаков. Написано Септембар 25, 2011 Пријави Подели Написано Септембар 25, 2011 Мени је сасвим ОК.. Мислим да нема неке лоше намере, али се питам да ли то мисле и ови епископи. У сваком случају нико није недодирљив. Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος... Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
nishizawa Написано Септембар 25, 2011 Пријави Подели Написано Септембар 25, 2011 Чекај, мени нешто није јасно - ако су Империја, зар не би требали да имају црвене лајтсејбере?! Booba је реаговао/ла на ово 1 Катодна цев све трпи, а интернет свакога. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука