Jump to content

Проблем атеисте са једним текстом из црквеног часописа

Оцени ову тему


Препоручена порука

Исто су радили и са мном, па су ме сморили. И упорно тврдили (очекујем да ће и даље да причају исту причу), да немам појма. А све зато јер не верујем онако како они верују!

Ne,vec zato sto tvrdis da je evolucija puna rupa,ali do sada nisi izneo ni jednu.

  • Волим 1

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 221
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Čitavo vreme pokušavam da objasnim, a i počela sam tom konstatacijom, da u TE ima mesta daljem radu i preispitivanju.

Evolucija kao proces nema potrebe daljem radu, teorija svakako ima.

Ne prispitivanju vec daljem radu, nadogradjivanju.

Na to se tvoj branjenik silno upalio makar mi nije jasno šta mu tu smeta. Stvar je u tome da vi imate predrasude o vernicima i smatrate apriori da mi nemamo pojma o nauci i metodama naučnog istraživanja, jer da imamo bili bismo ateisti.

To je Nina daleka neistina, a ocigledno nemas.

Da imas ne bi pricala ovu za evoluciju.

Nema veze sa time sto si vernik.

Mislim da razgovor nema smisla. Pozdrav.

cao ce

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

snapback.pngРомејац, за September 29 2011 - 17:27, каже:

Исто су радили и са мном, па су ме сморили. И упорно тврдили (очекујем да ће и даље да причају исту причу), да немам појма. А све зато јер не верујем онако како они верују!

Ne,vec zato sto tvrdis da je evolucija puna rupa,ali do sada nisi izneo ni jednu.

Како се потврђује оно што сам написао: "очекујем да ће и даље да причају исту причу"!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I tako ce biti sve dok ne navedes dokaze za svoje tvrdnje.

Највећи од свих доказа јесте то што сте у свом уму ТЕ ставили на пиједестол божанства.

Па се са таквим ставом упорно трудите да докажете "истину" нама који се нисмо поклонили ТЕ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највећи од свих доказа јесте то што сте у свом уму ТЕ ставили на пиједестол божанства.

Па се са таквим ставом упорно трудите да докажете "истину" нама који се нисмо поклонили ТЕ.

Е, ја би ти сада забранио да примаш пеницилин, ако ти икада буде затребао. 0102_laugh Шта ће ти, кад ти не верујеш да ти пеницилин може помоћи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највећи од свих доказа јесте то што сте у свом уму ТЕ ставили на пиједестол божанства.

Па се са таквим ставом упорно трудите да докажете "истину" нама који се нисмо поклонили ТЕ.

Ja se ne trudim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Највећи од свих доказа јесте то што сте у свом уму ТЕ ставили на пиједестол божанства.

Па се са таквим ставом упорно трудите да докажете "истину" нама који се нисмо поклонили ТЕ.

Cak i da TE posmatramo kao nekakvo bozanstvo,kako si iz toga dosao do zakljucka da je puna rupa?Molim te,objasni mi,posto ti ocigledno koristis neku drugu logiku,i nalazis veze tamo gde ih nema.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Cak i da TE posmatramo kao nekakvo bozanstvo,kako si iz toga dosao do zakljucka da je puna rupa?Molim te,objasni mi,posto ti ocigledno koristis neku drugu logiku,i nalazis veze tamo gde ih nema.

Dragi Zeko Peko,

Ovo je sled događaja, ako nisi primetio princip: postavljanje irelevantnog ili objašnjivog, "filozofskog", tobož naučnog pitanja nekoga ko je stvarno upoznat sa temom ---> mož-vako-mož-nako zaključak, VIDIŠ DA IMA MNOGO RUPA ---> VI VERUJETE U TE, imam i ja pravo da verujem u šta ja hoću, a ni TE nije savršena, potpuna, ispravna...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

naidjoh na jednu blago receno besmislenu temu, pa me to podsetilo na ateiste i njihovo shvacanje sveta:

http://www.diymobile...-tweeter-3.html

teoretski mozda i moze da prodje(mrzi me da citam tolku temu o besmislu) sa jednim visokotoncem(citaj "samo uz pomoc nauke") pa da imas celokupnu zvucnu sliku, ali prakticno ne moze

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...