Jump to content

Караоке - ко пева зло не мисли (углавном)

Оцени ову тему


Милан М.

Препоручена порука

Шта волите да певате и умете ли? 4chsmu1

Родитељи удају девојку, па дошли да се састану са младожењиним родитељима. Па почели младини:

- Ето наша Ружица не зна да кува.

- Па добро, шта да се ради. - одговарају младожењини.

- Ето, не зна ни кућу баш да одржава.

- Нема везе, може то да се научи.

- Па ни и у дворишту и башти није вешта.

- Та нема везе.

- А ваш син, има ли он да нешто не зна да ради?

- Има. Не зна да се коцка.

- Па добро, шта је ту лоше?

- Ал што волееее!

Тако и ја са певањем.  4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 10 months later...

Ја пјевам! Волим да пјевам! Пјевам у црквеном хору већ јако дуго! Ево и снимак онога што ја волим :)

Јесте да дуго траје 1:24:09 али је лијеп :)

http://youtu.be/BbEiYJYxrJY

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...