Jump to content

Tači izdao naredbu o opštoj mobilizaciji!

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Kosovski premijer Hašim Tači izdao je naredbu o opštoj mobilizaciji kosovskih bezbednosnih agencija. Tači naredio podizanje borbene gotovosti na najviši stepen pripravnosti "u slučaju povrede državnog suvereniteta".

news_71174.jpg

Kosovski premijer Hašim Tači izdao je naredbu o opštoj mobilizaciji i naredio podizanje borbene spremnosti na najviši nivo pripravnosti i gotovosti kako bi, istakao je, kosovske bezbednosne agencije mogle svim raspoloživim sredstvima da odgovore "u slučaju povrede državnog suvereniteta i teritorijalnog integriteta Kosova", javlja agencija Srna.

Tači je izdao naredbu kosovskim bezbednosnim agencijama, kosovskoj policijskoj službi, kosovskim bezbednosnim snagama i obaveštajnim službama, da nastave s primenom odluke vlasti u Prištini o sprovođenju recipročnih mera zabrane uvoza i izvoza sa Srbijom i BiH, javlja agencija Srna.

Na hitnom sastanku Saveta za bezbednost, koji je Tači sazvao, zaključeno je da su "sigurnosne agencije Kosova 25. jula delovale na bazi Ustava i zakona Kosova s ciljem uspostavljanja reda i zakona na celoj teritoriji Kosova".

Tači je, kako javlja Srna, preuzeo ulogu "glavnokomandujućeg" kosovskim bezbednosnim agencijama, policijom, kosovskim bezbednosnim snagama i obaveštajnom službom, i izdao je naredbu o objedinjavanju i koordinaciji aktivnosti svih spomenutih službi.

U naredbi o obedinjavanju aktivnosti Tači je naložio da kosovske sigurnosne agencije koordiniraju akcije s međunarodnim mehanizmima na deblokadi puteva, kako bi se odmah uspostavila sloboda kretanja za ljude i robu.

Kosovski premijer je izdao i nalog svim državnim institucijama, ministarstvima, javnim preduzećima i ustanovama da preduzmu sve mere za pomoć ugroženom stanovništvu na severu Kosova, posebno u dostavljanju lekova i namirnica, kako bi se sprečila moguća humanitarna katastrofa.

Naložio je da se do tada otvore novi koridori snabdevanja stanovništva na severu Kosova, ali je upozorio da agencije 'ne smeju dozvoliti narušavanje suvereniteta Kosova i dovođenje u pitanje odluke o uspostavljanju mera reciprociteta' na carinskim punktovima.

(T portal)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma neka izvrse invaziju na Srbiju, sta fali? Lepo kapituliramo i polako, natovarimo im se na grbacu i finansijski ih "izmorimo". Bolovanja, letovanja, strajkovi... pobegli bi glavom bez obzira preko Urala od nas ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

c,c,c, sve prognozer do prognozera, da ne kazem nesto ruznije... prstgore

Vi kao da ste na Boga malo zaboravili? I na Njegove svete kojima smo okruzeni kao tvrdjavom?

Usrdnost i sloznost, a narocito duboka vera - to se od nas ocekuje, da se pre svega u tome preobrazimo, pa ce onda i nasi neprijatelji da ustuknu i posrame se...

A sto se tice g. Tacija - "oholost dolazi pred pogibao", veli prorok...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачи је највећи злотвор свог народа. Сви их мрзе сада - Срби, Црногорци, Македонци, Грци, чак и Хрвати.

Када се Американци покупе и оду кући нека им је Бог на помоћи...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Problem je sto je nas narod jos duboko u komunizmu i slabo veruje u Boga.Isto kao i kod jevreja,kad god su napustili Boga doziveli su okupaciju i pogrom,ali cim se vrate Bogu dozive Izlazak.Da ne gresim dusu,mozda i nama mora da se desi neko veliko zlo da bi se vratili svome Stvoritelju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачи је највећи злотвор свог народа. Сви их мрзе сада - Срби, Црногорци, Македонци, Грци, чак и Хрвати.

Када се Американци покупе и оду кући нека им је Бог на помоћи...

Tacno tako...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Problem je sto je nas narod jos duboko u komunizmu i slabo veruje u Boga.Isto kao i kod jevreja,kad god su napustili Boga doziveli su okupaciju i pogrom,ali cim se vrate Bogu dozive Izlazak.Da ne gresim dusu,mozda i nama mora da se desi neko veliko zlo da bi se vratili svome Stvoritelju.

Pa to i kazem - nevolje su nam dopustene kao gorki lek, da krenemo da se menjamo, da rastemo u meru punoce Hristovog rasta... da je sav narod duboko veran, ne bi imao ovako velike nevolje...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Problem je sto je nas narod jos duboko u komunizmu i slabo veruje u Boga.Isto kao i kod jevreja,kad god su napustili Boga doziveli su okupaciju i pogrom,ali cim se vrate Bogu dozive Izlazak.Da ne gresim dusu,mozda i nama mora da se desi neko veliko zlo da bi se vratili svome Stvoritelju.

Brate, gde ces vece zlo od ovoga danas?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Problem je sto je nas narod jos duboko u komunizmu i slabo veruje u Boga.Isto kao i kod jevreja,kad god su napustili Boga doziveli su okupaciju i pogrom,ali cim se vrate Bogu dozive Izlazak.Da ne gresim dusu,mozda i nama mora da se desi neko veliko zlo da bi se vratili svome Stvoritelju.

Brate, gde ces vece zlo od ovoga danas?

Ovo i jeste zlo,ali da bi se celik kalio nije dovoljno da bude vruc,nego da dodje do usijanja.

Gde li se setih ovga  prstgore

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...