Jump to content

Роштиљијада у Лесковцу 2009. .....да ли се Срби највише плаше да буду гладни...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Постављена слика

Мука ми је од сиклних роштиљијада,кобасијада,мудијада....

http://www.ballcup.com/pocetna.html

Знам да свако има право да бира да ли ће или не да иде негде али све ово ми је симптоматично...наш народ се од свега највише плаши да буде гладан...мој покојни деда је умео да каже...не знаш ти шта значи да нема хлеба...ок,не знам али што је много,много је...Као прво,сваке године брдо људи кука током 7 дана роштиљијаде..за оне који не знају,пауза траје од 4 ујутру до 6 пола 7...музика бије,пије се и једе...култ меса цвета...Чини се да потреба коју наш народ има да се заједнички сабере успева свуда осим на литургији-код скупштине,у куповини,на гробљу,на пијаци,кад штрајкује.....не волим генерализације али случај је заиста такав...Да ли се заиста плашимо да будемо гладни или је нешто друго у питању....да ли људи желе да побегну од обавеза и забораве проблеме бар на кратко па да се онда врате истим у још горем стању....Нисам од оних који пропагирају вегетаријанство или се боре за права животиња али ми смета овакво понашање......

Пре пар година су на роштиљијади рекламирали лика који има 320 кила....тзв. Ала из Уба....кад му један мој друг рече да би требало да смрша,он му одговори...зар после толико улагања у свој стомак ти мене тераш да га смањим....

Елем,волео бих да чујем шта братија каже о овоме.... 0409_feel

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 31
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

Eлем, само кад видим оволико хране, ту огромну количину меса, силни народ и широм отворене очи, одмах ми се не једе ништа!

Окупљање ради преједања-бар се мени чини тако.

Боже опрости ако осуђујем...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хммм... Не знам колико то има везе са страхом од глади, али да је ужасно - јесте.

То му више дође онај трио: чревоугодије, чревобесије и гортанобесије.

Схватам ја то, што би рекао Мирољуб Лабус: "Ја волим прасетину. Више од било чега на свету."

Али ипак - и за појас задени.

Следећи пут нечији цитат у потпису-бан
Link to comment
Подели на овим сајтовима

da pojasnimo...

чревоугодије/неумерност у јелу и пићу

чревобесије/незасита жеља за неумереним прождирањем

гортанобесије/(разуданост грла), тј. помамна жеља за слатком храном и специјалитетима

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mислим да би мене одавде на колицима изнели  0205_whistling 0110_hahaha 0110_hahaha

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja zaista ne vidim nista gresno u samoj rostiljijadi,rostiljijada kao rostiljijada nista posebno.E sad ova neumernost u jelu to je do nas samih.

?? ?? ?? ??????? ?? ?? ?????? ???...?? ??????? ?? ???????.

????? ?? ?????, ????? ????? ?? ???? ?? ?????? ????????? :smiley:, ??? ??????? ?? ????? ???? ?????? ??????, ??? ??? ???? ? ?????, ? ???? ??? ?? ???, ??? ?? ?????????, ?? ????? ? ????????? ??????  0205_whistling

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja zaista ne vidim nista gresno u samoj rostiljijadi,rostiljijada kao rostiljijada nista posebno.E sad ova neumernost u jelu to je do nas samih.

?? ?? ?? ??????? ?? ?? ?????? ???...?? ??????? ?? ???????.

????? ?? ?????, ????? ????? ?? ???? ?? ?????? ????????? :smiley:, ??? ??????? ?? ????? ???? ?????? ??????, ??? ??? ???? ? ?????, ? ???? ??? ?? ???, ??? ?? ?????????, ?? ????? ? ????????? ??????  joooj

I onda se setam i ja pa se sretnemo ..... 0205_whistling 0110_hahaha 0110_hahaha
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja zaista ne vidim nista gresno u samoj rostiljijadi,rostiljijada kao rostiljijada nista posebno.E sad ova neumernost u jelu to je do nas samih.

?? ?? ?? ??????? ?? ?? ?????? ???...?? ??????? ?? ???????.

????? ?? ?????, ????? ????? ?? ???? ?? ?????? ????????? :smiley:, ??? ??????? ?? ????? ???? ?????? ??????, ??? ??? ???? ? ?????, ? ???? ??? ?? ???, ??? ?? ?????????, ?? ????? ? ????????? ??????  joooj

I onda se setam i ja pa se sretnemo ..... 0205_whistling 0110_hahaha 0110_hahaha
? ???? ?? ?????: ??????, ????? ??? ??????. ????? ?? ???????? ??? ?????!

? ?? ?????: ????, ?????, ????? ?? ?? ????!

?? ???????? ??? ????? ????! 0104_cheesy

Link to comment
Подели на овим сајтовима

M????? ?? ?? ???? ?????? ?? ???????? ??????  0110_hahaha 0110_hahaha joooj

Nista mi ne govori, ja sam u jednom periodu imao 130 kg joooj

??? ?????? ???? ?? ???? ?????? ???? ???? ??? ????????????? ?? ?? ?? ?????????? ? ?? ?? ??????

????? ???? ????????? ?????????? ? ??????? ???????? ???????. ?????? ???????? ??? ?? ???? ??? ? ??.

0102_laugh 0205_whistling

Радост Христова је у овоме:

да останеш веран Њему у љубави и да не посустанеш,

макако тешка била искушења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

taman posla da je grešno po difoltu...ništa nije ni dobro ni loše,loša je zloupotreba...sv.Grigorije Palama.......govorim o celom tom tripu,uveče sva okolna sela pohrle da -izedu po jednu pljeskavicu-gostuju zvezde granda,prodaje se roba sa vašara....radi se o tome da je leskovac SAMO po tome poznat.....

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...