Огњен Написано Септембар 5, 2009 Пријави Подели Написано Септембар 5, 2009 taman posla da je grešno po difoltu...ništa nije ni dobro ni loše,loša je zloupotreba...sv.Grigorije Palama.......govorim o celom tom tripu,uve?e sva okolna sela pohrle da -izedu po jednu pljeskavicu-gostuju zvezde granda,prodaje se roba sa vašara....radi se o tome da je leskovac SAMO po tome poznat..... ???? ?? ? ????? ?????????? ?? ???? ?????? ?? ?? ???? ? ?????????????, ?????? ?? ?? ???????. ???????? ????? ?? ????????? ??????????? ?? ?? ?? ???? ?????? ???? ?? ??? ? ?? ?? ?? ?????? ?? ?? ?? ???? ?????? ?? ?? ????. ???? ?? ???? ????????? ? ???? ???????? ??????? 0203_cool Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
w.a.mozart Написано Септембар 1, 2011 Аутор Пријави Подели Написано Септембар 1, 2011 evo još jedne... 2 god. kasnije Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav. Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука