Jump to content

Роштиљијада у Лесковцу 2009. .....да ли се Срби највише плаше да буду гладни...

Оцени ову тему


Препоручена порука

taman posla da je grešno po difoltu...ništa nije ni dobro ni loše,loša je zloupotreba...sv.Grigorije Palama.......govorim o celom tom tripu,uve?e sva okolna sela pohrle da -izedu po jednu pljeskavicu-gostuju zvezde granda,prodaje se roba sa vašara....radi se o tome da je leskovac SAMO po tome poznat.....

???? ?? ? ????? ?????????? ?? ???? ?????? ?? ?? ???? ? ?????????????, ?????? ?? ?? ???????. ???????? ????? ?? ????????? ??????????? ?? ?? ?? ???? ?????? ???? ?? ??? ? ?? ?? ?? ?????? ?? ?? ?? ???? ?????? ?? ?? ????. ???? ?? ???? ????????? ? ???? ???????? ???????  0203_cool

Baner-Pouke.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...
  • Одговори 31
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Популарни чланови у овој теми

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...