Jump to content

Поуке.орг вам и овог пута нуди само Христа! Христос воскресе!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

  • Одговори 273
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Да ли се рачуна Морзеова азбука?  Hristos vaskrse

.... .-. .. ... - --- ...    ...- .- ... -.- .-. ... .      Христос Васкрсе!

--.. .- .. ... - .-          ...- .- ... -.- .-. ... .      Заиста Васкрсе!

0442_feel

posaljisvojuporuku.png

"Ако је бол све што видиш, можда тада губиш из вида Мене?"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како волим када сте радосни  0442_feel 0442_feel 0442_feel

Hristos vaskrse

vaistinu

Lako je voleti radosne crvenilo

ps jako bih volela da volim i besne, bezobrazne, zle, (по принципу: све што желиш да људи теби раде, ради и ти њима)... uh, al izgleda da je to najteze i meni i vama (svima)

To mislim mogu samo oni koji su upoznali i pomirili se svojim mracnim stranama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Како волим када сте радосни  0442_feel https://www.pouke.org/forum/public/style_emoticons/default/0442_feel.gif t4431

sFun_bat

vaistinu

Lako je voleti radosne ;)

ps jako bih volela da volim i besne, bezobrazne, zle, (по принципу: све што желиш да људи теби раде, ради и ти њима)... uh, al izgleda da je to najteze i meni i vama (svima)

To mislim mogu samo oni koji su upoznali i pomirili se svojim mracnim stranama.

Кхм...

Постоји једна логичка грешка... рекох, "како волим када сте радосни", а не "како волим вас радосне"   ;) 4chsmu1

У сваком случају, за свакога ко воли лако је и једно и друго, а ко не воли тешко је и једо и друго.

Код светог Владике Николаја сам читао да је управо тешко волети и радовати се са радоснима (данашњем човеку). Кад неко напредује многи гледају да му поставе клечку, да га спотакну  :)  :(

а после следи  Hristos vaskrse

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како волим када сте радосни  0442_feel 0442_feel 0442_feel

Hristos vaskrse

vaistinu

Lako je voleti radosne ;)

ps jako bih volela da volim i besne, bezobrazne, zle, (по принципу: све што желиш да људи теби раде, ради и ти њима)... uh, al izgleda da je to najteze i meni i vama (svima)

To mislim mogu samo oni koji su upoznali i pomirili se svojim mracnim stranama.

Кхм...

Постоји једна логичка грешка... рекох, "како волим када сте радосни", а не "како волим вас радосне"   algabacaju 4chsmu1

У сваком случају, за свакога ко воли лако је и једно и друго, а ко не воли тешко је и једо и друго.

Код светог Владике Николаја сам читао да је управо тешко волети и радовати се са радоснима (данашњем човеку). Кад неко напредује многи гледају да му поставе клечку, да га спотакну  stretcher  crutches

а после следи  sHa_sarcasticlol

Знам да ниси рекао то о чему причам, ал рекох кад ми је већ пало на ''памет'', да речем.

Мени је лако да са радоснима, а тешко са онима који су ми слични ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

Онда си на супер путу

algabacaju

sHa_sarcasticlol

Hristos vaskrse

Морам да признам да су ми много готивни ови смејлији, стављам их и где треба и где не треба, другим речима

свуда их турам  stretcher

Link to comment
Подели на овим сајтовима

В А И С Т И Н У      В О С К Р Е С Е !!!!!!

bliss jeeee 0442_feel 0442_feel 0442_feel 1405_love 1405_love 1405_love

170fs799081 0409_feel :drugarstvo: :drugarstvo: :drugarstvo:

"Прости верник"

Господе, дај ми да мирно примим све што ми данашњи дан донесе и да се потпуно предам Твојој светој вољи. Упућуј ме и помажи свакога часа у току овога дана. Управљај мојим мислима и осећањима у свим делима и речима. Не допусти да у непредвиђеним случајевима заборавим да све долази од Тебе.

http://www.pravoslav...ta Filareta.htm

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...