Midrash Написано Април 23, 2011 Пријави Подели Написано Април 23, 2011 Ovo treba čuti. Mali Mirko priča o veri negde oko sredine fajla. http://www.pescanik.net/arhiva/Pescanik/2010_2011/Pescanik-2011-04-22-09-30%20(128%20kbps).mp3 Jeres uživo. Verbum Domini Manet in Aeternum! Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука