Jump to content

Да ли удржење "Атеисти Србије" прелазе границе закона Републике Србије?

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Ovo je neki novi podatak da su nacisti bili satanisti?

Ali sad sam zbunjen... meni su i pravoslavci ( i to na ovom forumu) govorili da cu ja zavrsiti kod djavola? Kako to sad? Otkud oni da veruju u djavola?

Ma pusti, to su ludorije ovih sto veruju da su sve nehriscanske religije=satanizam. Videli tamo Himlera kako

u Vevelsburgu izvodi magijske rituale pa odmah buu satanizam. Sto nema veze sa mozgom.

Oh, čuveni Vevelsburg. 

Himmler je verovao da je inkarnacija nemačkog kralja iz XII veka i da mu je cilj da pobije sve Slovene.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...