Jump to content

Антисемитизам: Српско-јеврејски односи

Оцени ову тему


Препоручена порука

A republika srpska nije nastala proterivanjem bilo koga vec borbom gradjana lojalnih svojoj otadzbini protiv pobunjenih secesionista. Koji su prekrsili sve moguce zakone i ustave u svom pokusaju da odvoje lojalne gradjane od svoje maticne drzave. E, posto ovi nisu hteli da se opamete onda su i Srbi lepo osnovali svoju drzavu. Ali ne sa proterivanjem vec lepo, kulturno za stolom u Dejtonu.

У овом твом тексту само замени РС са Израел и добићеш тачно шта треба.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 63
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Не Палестинци, него Арапи.

Ako vec hoces da generalizujes onda reci "Ne Palestinci vec Semiti".

To je slicno generalizacijama tipa- katolici-zapadna evropa, sloveni- sve istocno od nemacke itd. Palestinci su narod kao i Jevreji.

Uz put dobro vece Zvonko. (bar ovde kod nas)

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A republika srpska nije nastala proterivanjem bilo koga vec borbom gradjana lojalnih svojoj otadzbini protiv pobunjenih secesionista. Koji su prekrsili sve moguce zakone i ustave u svom pokusaju da odvoje lojalne gradjane od svoje maticne drzave. E, posto ovi nisu hteli da se opamete onda su i Srbi lepo osnovali svoju drzavu. Ali ne sa proterivanjem vec lepo, kulturno za stolom u Dejtonu.

У овом твом тексту само замени РС са Израел и добићеш тачно шта треба.

I ubaci Handzar diviziju, Jasenovac, 10.000 dece sa Kozare i jos ponesto pa ce biti slicno. Ali da su im to uradili Palestinci a ne Nemci.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не Палестинци, него Арапи.

Ako vec hoces da generalizujes onda reci "Ne Palestinci vec Semiti".

To je slicno generalizacijama tipa- katolici-zapadna evropa, sloveni- sve istocno od nemacke itd. Palestinci su narod kao i Jevreji.

Палестина је географски појам, као Косово. Не постоји народ који се зове "Косовари" него постоје Срби, Албанци и остали. Исто тако у Палестини живе Арапи, Јевреји итд.

Uz put dobro vece Zvonko. (bar ovde kod nas)

Добро јутро! Ипак је округла... .mislise.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Палестина је географски појам, као Косово. Не постоји народ који се зове "Косовари" него постоје Срби, Албанци и остали. Исто тако у Палестини живе Арапи, Јевреји итд.

Znas kako kazu "arapi". Jevreji nisu narod vec samo jos jedno arapsko pleme.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А јел си спреман да критикујеш Србе у Босни за протеривање муслимана и Хрвата без чега не би било Републике Српске?

Nije to baš tako crno-bijelo. Bio je strašan rat, alo!  i nije tačno da bez "protjerivanja" ne bi bilo Republike Srpske. Danas u Republici Srpskoj žive i muslimani, i Hrvati, itd. i svi koji su željeli da se vrate - vratili su se i žive normalno. i u Vojsci Republike Srpske nisu bili samo Srbi.

пинхас, ti si Srbin pravoslavne vjeroispovjesti? Preći ćeš na judaizam? i mi svi treba da slijedimo tvoj primjer?

 

И у Израелу живи 1,5 милиона Арапа, нажалост. Далеко већи постотак него муслимана у РС.

А то за Јудаизам, разговарали смо. Ако буде још Сембераца, Билбија, Црних... ја нећу тонути заједно с бродом.

מוות לאוסטאשים

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро. А зашто би неки Србин био против тог политичког пројекта?

Овде је важно напоменути да је огромна већина Јевреја ционистички опредељена, тако да се може рећи да је ''антиционизам'' везан за читав јеврејски народ.

A zasto neki Srbin ne bi trebao da bude protiv ili za neki politicki projekat? Kada su drugi nama bombama krojili granice mozemo vala i mi da brinemo o tudjim politickim projektima.

A da te podsetim na jednu stvar, svi arapi su semiti a ne samo Jevreji. A nisu svi Jevreji cionisti. I nemoj da zaboravis da je DRZAVA IZRAEL (a  ne Jevreji) proterala 1.5 miliona Palestinaca iz domova u kampove po Zapadnoj obali itd.

Брини ти туђе бриге ако хоћеш, али зашто си против, а не за?

Понављам, огромна већина Јевреја су ционисти. Држава Израел јесте протерала такозване Палестинце, али су и арапске земље протерале Јевреје. А јел си спреман да критикујеш Србе у Босни за протеривање муслимана и Хрвата без чега не би било Републике Српске?

Palestinci a ne takozvani Palestinci.

A republika srpska nije nastala proterivanjem bilo koga vec borbom gradjana lojalnih svojoj otadzbini protiv pobunjenih secesionista. Koji su prekrsili sve moguce zakone i ustave u svom pokusaju da odvoje lojalne gradjane od svoje maticne drzave. E, posto ovi nisu hteli da se opamete onda su i Srbi lepo osnovali svoju drzavu. Ali ne sa proterivanjem vec lepo, kulturno za stolom u Dejtonu. I poredjenje Republike Srpske sa Izraelom nema nikakve veze. Nito moze da ima.

И те како су такозвани. Дошли у Израел из околних арапских држава ко Шиптари на Косово.

מוות לאוסטאשים

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Понављам, огромна већина Јевреја су ционисти. Држава Израел јесте протерала такозване Палестинце, али су и арапске земље протерале Јевреје. А јел си спреман да критикујеш Србе у Босни за протеривање муслимана и Хрвата без чега не би било Републике Српске?

мислиш или тврдиш???дај примјер само немој Сребреницу много је отрцана?!

Прво, ја не осуђујем Србе у Босни, само дајем пример да види колико је лицемеран.

Друго, неђи било који попис становништва пре рата за територију РС и ето ти доказа. Понављам, Срби су учинили добру ствар у Босни. Паметнији су од нас у Србији.

брате попис становништава у БИХ ГОДИНАМА коче муслиманске партије, а све ради малверзација са бројкама "убијених у ћетнићкој агресији" као и НАВОДНО протјераних!!!  не кажем било је али није толико да је РС настала на томе!

Ајде поштено реци колико муслимана данас живи у РС у односу на време пре рата. Јесу ли се оне џамије срушиле од старости?

מוות לאוסטאשים

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Палестина је географски појам, као Косово. Не постоји народ који се зове "Косовари" него постоје Срби, Албанци и остали. Исто тако у Палестини живе Арапи, Јевреји итд.

Znas kako kazu "arapi". Jevreji nisu narod vec samo jos jedno arapsko pleme.

Већу будалаштину одавно нисам чуо. Како су дошли до тог закључка?

מוות לאוסטאשים

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А јел си спреман да критикујеш Србе у Босни за протеривање муслимана и Хрвата без чега не би било Републике Српске?

Nije to baš tako crno-bijelo. Bio je strašan rat, alo!  i nije tačno da bez "protjerivanja" ne bi bilo Republike Srpske. Danas u Republici Srpskoj žive i muslimani, i Hrvati, itd. i svi koji su željeli da se vrate - vratili su se i žive normalno. i u Vojsci Republike Srpske nisu bili samo Srbi.

пинхас, ti si Srbin pravoslavne vjeroispovjesti? Preći ćeš na judaizam? i mi svi treba da slijedimo tvoj primjer?

 

И у Израелу живи 1,5 милиона Арапа, нажалост. Далеко већи постотак него муслимана у РС.

А то за Јудаизам, разговарали смо. Ако буде још Сембераца, Билбија, Црних... ја нећу тонути заједно с бродом.

Brate sto mene mesas sa Sembercom? Ja ti nisam od te fele. Ali ako vec pricamo zbog cega se drugacije misljenje odmah proglasava , u ovom slucaju za fasizam. Ja sam svetlosnu godinu daleko od fasizma. Ali posteno govoreci nije imala nikakvo pravo Britanije da pokalanje kolonije koje je otela od nekoga drugoga bilo kome. I nije imala pravo da obecava drzavu bilo kome. Jesu jevreji preziveli to sto su preziveli ali nisu im krivi za to bili palestinci. Ili ako hocemo Arapi. Nisu oni pravili Ausvice ali su placali za ausvice svojim teritorijama. I posle su bili i proterivani odatle. ako ti mislis da je to OK onda se zapitaj malo ko je od nas dvojice blizi Sembercu.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Палестина је географски појам, као Косово. Не постоји народ који се зове "Косовари" него постоје Срби, Албанци и остали. Исто тако у Палестини живе Арапи, Јевреји итд.

Znas kako kazu "arapi". Jevreji nisu narod vec samo jos jedno arapsko pleme.

Већу будалаштину одавно нисам чуо. Како су дошли до тог закључка?

Ovo je bilo zezanje na racun generalizacije o Arapima.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Понављам, огромна већина Јевреја су ционисти. Држава Израел јесте протерала такозване Палестинце, али су и арапске земље протерале Јевреје. А јел си спреман да критикујеш Србе у Босни за протеривање муслимана и Хрвата без чега не би било Републике Српске?

мислиш или тврдиш???дај примјер само немој Сребреницу много је отрцана?!

Прво, ја не осуђујем Србе у Босни, само дајем пример да види колико је лицемеран.

Друго, неђи било који попис становништва пре рата за територију РС и ето ти доказа. Понављам, Срби су учинили добру ствар у Босни. Паметнији су од нас у Србији.

брате попис становништава у БИХ ГОДИНАМА коче муслиманске партије, а све ради малверзација са бројкама "убијених у ћетнићкој агресији" као и НАВОДНО протјераних!!!  не кажем било је али није толико да је РС настала на томе!

Ајде поштено реци колико муслимана данас живи у РС у односу на време пре рата. Јесу ли се оне џамије срушиле од старости?

пуно више него СРба у федерацији!!! ниси одавде и не знаш ситуацију, гледао си тв вјероватно и то је све што знаш још ако је "Глас Америке" у питању онда ми  је и јасно зашто тако мислиш.

нисам рекао да није било али у мјери коју ти исказујеш нема шансе јер  да је тако данас их  не би било у Босни,  а што лијепо не ДОЗВОЛЕ  попис па да видимо колико је мезара празно... масовних и организованих  протјервања није било! а сад што је неко осјећао  да нешто по њега не ваља па је одлазио  није РС крива нити тадашња восјка. из БЛ муслимани су почели масовно да бјеже када су пале српске општине и прве избјеглице почеле стизати у БЛ! даље на пп ако хоћеш да не спамамо више...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А јел си спреман да критикујеш Србе у Босни за протеривање муслимана и Хрвата без чега не би било Републике Српске?

Nije to baš tako crno-bijelo. Bio je strašan rat, alo!  i nije tačno da bez "protjerivanja" ne bi bilo Republike Srpske. Danas u Republici Srpskoj žive i muslimani, i Hrvati, itd. i svi koji su željeli da se vrate - vratili su se i žive normalno. i u Vojsci Republike Srpske nisu bili samo Srbi.

пинхас, ti si Srbin pravoslavne vjeroispovjesti? Preći ćeš na judaizam? i mi svi treba da slijedimo tvoj primjer?

 

И у Израелу живи 1,5 милиона Арапа, нажалост. Далеко већи постотак него муслимана у РС.

А то за Јудаизам, разговарали смо. Ако буде још Сембераца, Билбија, Црних... ја нећу тонути заједно с бродом.

Brate sto mene mesas sa Sembercom? Ja ti nisam od te fele. Ali ako vec pricamo zbog cega se drugacije misljenje odmah proglasava , u ovom slucaju za fasizam. Ja sam svetlosnu godinu daleko od fasizma. Ali posteno govoreci nije imala nikakvo pravo Britanije da pokalanje kolonije koje je otela od nekoga drugoga bilo kome. I nije imala pravo da obecava drzavu bilo kome. Jesu jevreji preziveli to sto su preziveli ali nisu im krivi za to bili palestinci. Ili ako hocemo Arapi. Nisu oni pravili Ausvice ali su placali za ausvice svojim teritorijama. I posle su bili i proterivani odatle. ako ti mislis da je to OK onda se zapitaj malo ko je od nas dvojice blizi Sembercu.

Не стављам је тебе у фашистички кош, већ антијеврејски.

Сваки народ који буде против Израела, осетиће Божји гнев. О томе се ради.

מוות לאוסטאשים

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali posteno govoreci nije imala nikakvo pravo Britanije da pokalanje kolonije koje je otela od nekoga drugoga bilo kome. I nije imala pravo da obecava drzavu bilo kome.

Онда ни Србија данас не би постојала.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...