Jump to content

После овог ја не могу да једем хоботнице!!! Потресно


Препоручена порука

Ja nikad nisam mogla da ih jedem haha  .mislise..gif' class='bbc_emoticon' alt='smej.gif' />

Ovo meni nije potresno, ovo mi je slatko i smešno  0442_feel

фора је што неки гадљиви не могу да једу хоботнице, а имамо полу-шаљиву посну тему која се зове тако.

https://www.pouke.org/forum/index.php/topic,7241.0.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...