петак 27,јануар 1978.
''...Одједанпут ми је постало јасно: све се даје на ''духовност'', али умире оно што је за Хришћане главно - Црква. Зачуђујуће је то да су управо ти ''духовњаци'' почели да растурају Цркву. Они су одбацили Евхаристију као Свету Тајну Цркве (јер су наводно''недостојни''!). Они су свели Цркву на религију, а религију - на себе...И - свет је остао без Цркве или, тачније, са разним њеним остацима: ''националним'',''етничким'', ''обредним'', итд.''
За више информација посетите тему на Живе Речи Утехе
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах