-
By Поуке.орг - инфо •
Епископи Иринеј и Исихије у Санкт ПетербургуУ недељу једанаесту по Педесетници, 1. септембра 2019. године, Митрополит санктпетербуршки и ладошки г. Варсануфије началствовао је светом архијерејском Литургијом у храму Светог Јована Богослова при Духовној академији у Санкт Петербургу.Митрополиту су саслуживали епископи Српске Православне Цркве: бачки Иринеј, моравички Антоније и мохачки Исихије, као и владике кронштатски Назарије и петерхофски Силуан, ректор Духовне академије. После свенадахнуте беседе, митрополит Варсануфије заблагодарио је архијерејима Српске Цркве на радости заједничке молитве и, у знак добродошлице и братске љубави, даривао је владици Иринеју крст и панагију, а епископима Антонију и Исихију панагију.Извор: Инфо служба Епархије бачкеИзмењено од Логос
- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 1288 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online

Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах