Навечерје прославе храмовне славе Светог Георгија Победоносца у Бору започело је вечерњом службом са петохлебницом и свечаном литијом градским улицама. Учешће у литији узело је свештенство из више намесништава Епархије тимочке, духовник манастира Копорина јереј Милан Павловић, градоначелник г. Александар Миликић и верни народ Бора и околине.
Извор: Српска Православна Црква
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах