Вечерњим богослужењем началствовао је Његово Преосвештенство Епископ горњокарловачки г. Герасим уз саслужење архимандрита Наума, протопрезвитера Саше Умићевића и ђакона Будимира Кокотовића.
Свештеномучениче Саво, епископе горњокарловачки моли Бога за нас!
Извор: Епархија горњокарловачка
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах