Епископ Иринеј говори о својој 10-годишњој служби у Аустралиији, о ономе што је постигнуто за то време, о новим изазовима који пред њим стоје у Америци, посебно кад је реч о српском православном Саборном храму Светог Саве у Њујорку који је изгорео у пожару. Разговор водила новинар Биљана Ристић, Радио СБС.
Преносимо ексклузивни разговор са Његовим Преосвештенст
Извор: Митрополија аустралијско-новозеландска


Recommended Comments
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах