По дочеку драгог госта Митрополит Јован и Епископ браничевски Игњатије упутили су се у Саборни храм Преображења Господњег где је служена доксологија. У име свештенства наше митрополије протојереј ставрофор Слободан Лалић поздравио је Епископа Игњатија. У отпоздравном одговору Владика Игњатије захвалио се Митрополиту Јовану, свештенству и верном народу на срдачном позиву истичући радост свога доласка у нашу Митрополију.
Митрополит Јован упознао је високог госта са историјатом Саборног храма. Поред загребачког свештенства и верника дочеку Владике Игњатија присуствовали су и ђаци наше гимназије.
Извор: Митрополија загребачко-љубљанска




Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах