-
By Поуке.орг - инфо •
Бијељина: Епископ зворничко-тузлански Фотије началствовао Божићним Евхаристијским сабрањемБожићно славље у Семберији почело је традиционално и свечано светом Литургијом коју је у Саборном храму Рођења Пресвете Богородице у Бијељини служио Преосвећени Епископ зворничко-тузлански г. Фотије.
-Пронађите мир у својој души. Божић је почетак нашег спасења, јер Христос долази у овај наш свијет да поједи нашег највећег непријатеља, а то је смрт, браћо и сестре. Нећемо смрт, нећемо да будемо смртна бића, хоћемо васкрсење и вечни живот. То је порука Божића. Живели и Бог вас благословио, Христос се роди!, поручио је Епископ зворничко-тузлански г. Фотије.Извор: Српска Православна Црква
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 0 Скривених, 1430 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах