После свете архијерејске Литургије, којој је молитвено присуствовало више стотина верника овог приградског насеља, Патријарх је уручио признања и архијерејске грамате верницима заслужним за подизање светог храма: Кости Ђорђевићу, Драгици Тодоровић, Милану Божићу, Оливеру Ратковићу, Небојши Арсићу, Стеви Цвијићу, Драгану Милановићу, Милораду Балевићу, Миленку Ђурићу, Николи Манојловићу и Војкану Петровићу - сви из Лештана.
Овом приликом, Њењгова Светост је Петру Тодоровићу, председнику Грађевинског и Црквеног одбора у Лештанима, уручио орден Светога Саве трећег степена, за његово несебично залагање и уложени труд приликом изградње новога храма, као и за даривање плаца за изградњу.
Извор: СПЦ
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах