-
By Поуке.орг - инфо •
Годишња седница Управног одбора Верског добротворног старатељства Архиепископије београдско-карловачкеСа благословом Његове Светости Патријарха српског г. Иринеја, 4. октобра 2018. године одржана је годишња седница Управног одбора Верског добротворног старатељства Архиепископије београдско-карловачке.
Седница је одржана у задњу Патријаршије српске, а учешћа у раду узели су Његова Светост Патријарх српски г. Иринеј у својству председника ВДС, генерални секретар ВДС јереј Владимир Марковић, службеник ВДС ђакон Бранислав Јоцић и чланови Управног одбора: протојереј-ставрофор Вајо Јовић, јереј Арсеније Арсенијевић, др Здравко Пено, др сци мед Милијана Савић, др сци мед Бојан Цакић, г. Драган Тадић, г. Хаџи Милош Стефановић, г. Никола Дробњаковић, као и јереј Мирослав Чолаковић, секретар ЕУО. Седници, из оправданих разлога, није присуствовао члан Управног одбора протојереј-ставрофор Радивој Панић.Након заједничке молитве и благослова које је свим присутнима упутио Патријарх српски г. Иринеј, јереј Владимир Марковић и ђакон Бранислав Јоцић поднели су детаљан извештај о раду Верског добротворног старатељства Архиепископије београдско-карловачке, представљајући сваки ресор и резултате које су постигли током 2017. и 2018. године. Јереј Мирослав Чолаковић, секретар Епархијског управног одбора, поднео је финансијски извештај.После примљених извештаја присутни су дискутовали о извештајима, постављали питања и давали конкретне предлоге за унапређење рада Верског добротворног старатељства Архиепископије београдско-карловачке.На завршетку седнице уследила је молитва и заједничко фотографисање.Извор: Српска Православна Црква- александар живаљев је реаговао/ла на ово
-
1
Повратне информације корисника
-
Тренутно на сајту 0 чланова, 1 Скривених, 1142 Госта (Погледај целу листу)
- There are no registered users currently online
Recommended Comments
Нема коментара за приказ.
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Пријави се одмах